Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a. Zobacz przedpremierowo! | Media Rodzina
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a. Zobacz przedpremierowo kilka stron z wnętrza książki

14 lipca 2022

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a. Zobacz przedpremierowo kilka stron z wnętrza książki!

Już niedługo premiera książki „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a. Scenariusz oryginalny”! To trzecia część czarodziejskiego cyklu książek dla młodzieży autorstwa J.K. Rowling i Steve’a Klovesa, którego akcja rozgrywa się w magicznym uniwersum Wizarding World. Z pewnością znają go wszyscy wielbiciele Harry’ego Pottera, którzy teraz mogą zobaczyć przedpremierowo wnętrze książki!

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a. Zobacz przedpremierowo kilka stron z wnętrza książki!

 

Książki z serii Fantastyczne zwierzęta wydane zostały w postaci scenariuszy. Są one ściśle związane są z filmami wytwórni Warner Bros. Do tej pory ukazały się trzy filmy z serii, która ostatecznie ma ich liczyć aż pięć. Scenariusz oryginalny zawiera dodatkowe treści z planu, ilustracje i grafiki. Komentarzem opatrzyli go: David Yates, David Heyman, Jude Law, Eddie Redmayne, Colleen Atwood i inni. Już dziś zobacz przedpremierowo kilka stron z wnętrza książki!

 

 

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a. Scenariusz oryginalnyFANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: TAJEMNICE DUMBLEDORE’A

 

Profesor Albus Dumbledore wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Nie mogąc powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi. Staje on na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza. W niebezpiecznej misji natkną się oni na znane już i nowe zwierzęta oraz staną do walki z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda. Ale jak długo Dumbledore będzie trzymał się z boku, skoro stawka jest tak wielka?

 

 

FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA I JAK JE ZNALEŹĆ

 

Akcja Fantastycznych zwierząt toczy się kilkadziesiąt lat przed wydarzeniami znanymi czytelnikowi z serii Harry Potter. Bohaterami serii – oprócz magicznych stworzeń – są czarodzieje i mugole, których łączą niezwykłe przygody. Pojawiają się w niej także postacie znane już czytelnikowi. Są to chociażby nauczyciele: Albus Dumbledore czy Minerwa McGonagall.

Trzeci tom Fantastycznych zwierząt wydany zostanie w oprawie twardej, w takim samym formacie jak poprzednie tomy. Z kolei na okładce oraz na grzbiecie książki znajdą się liczne metalizowane zdobienia. To sprawi, że scenariusz będzie świetnie wyglądał na półce!

 

 

ZOBACZ PRZEDPREMIEROWO KILKA STRON Z WNĘTRZA KSIĄŻKI!

 

Wewnątrz książki, oprócz zapierającej dech fabuły, znaleźć można liczne szkice, ilustracje i dodatkowe treści z planu! Przedpremierowo prezentujemy kilka stron z wnętrza „Tajemnic Dumbledore’a”.

 

 

 

Zaloguj się

Nie masz konta?