Blog | Media Rodzina | Księgarnia internetowa i wydawnictwo

Blog

Dzień Dziecka - prezent

16 maja 2022

Dzień Dziecka 2022. Książkowe propozycje na prezent dla dzieci w każdym wieku

Wielkimi krokami zbliża się jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku! Dzień Dziecka to ulubione święto wszystkich dzieci – dużych i małych! Dzień Dziecka to jedna ze wspanialszych okazji, by obdarować malucha niezapomnianym i mądrym prezentem!
Baśnie Andersena – wszystkie tytuły. Jakie baśnie są najpopularniejsze

11 maja 2022

Baśnie Andersena – wszystkie tytuły. Jakie baśnie są najpopularniejsze?

Baśnie Hansa Christiana Andersena nie bez powodu należą do ponadczasowej klasyki literatury dziecięcej. Można powiedzieć, że pragnienie Andersena się spełniło, bo jego baśnie kochają zarówno dzieci, które doceniają zawarte w nich historie, jak i dorośli, dostrzegający również refleksję filozoficzną.
Dzień matki 2022 – pomysł na wyjątkowy prezent na Dzień Mamy!

9 maja 2022

Dzień Matki 2022 – pomysł na wyjątkowy prezent na Dzień Mamy!

Kiedy jest Dzień Matki, nikomu nie trzeba przypominać. Ale co zrobić, aby w tym wyjątkowym momencie szczególnie pokazać naszym mamom, jak bardzo je kochamy i doceniamy? Wszystkim niezdecydowanym synom i córkom przypominamy, że dobra książka jest zawsze trafionym prezentem!
Jakie książki dla 3-latka i 3-latki

22 kwietnia 2022

Jakie książki dla 3-latka i 3-latki? Sprawdź nasze propozycje

Nie od dziś wiadomo jak ważne jest by czytać dzieciom od najmłodszych lat. 3-latki chłoną wiedzę jak gąbki, a książki dla dzieci są jej prawdziwą skarbnicą. Podpowiadamy, jakie są najlepsze książki edukacyjne dla 3-latków.

Zaloguj się

Nie masz konta?