Blog | Media Rodzina | Księgarnia internetowa i wydawnictwo

Blog

5 sierpnia 2022

Zmotywuj się do działania! Najlepsze książki motywacyjne.

Przypomnij sobie sytuację, którą na pewno dobrze znasz. Mnóstwo zadań do wykonania, zero motywacji. Albo pragnienie podjęcia jakiejś nowej aktywności, które szybko zostaje zniweczone przez słomiany zapał. Wiele osób czuje, że ich głównym problemem jest prokrastynacja, czyli ciągłe odkładanie zadań na później. A przecież chcielibyśmy być bardziej produktywni, tylko… jakoś ciągle brakuje nam energii.

2 sierpnia 2022

Książki o kosmosie dla dzieci – tytuły dla małego astronoma!

Małe dzieci są nieustannie zafascynowane światem wokół nich. Zadawane przez nie niezliczone pytania często dotyczą zjawisk przyrodniczych, także tych widocznych na niebie. Również gwiazdy i planety, tak od nas odległe, są dla dzieci fascynującym tematem. Jak zaspokoić tę niepohamowaną ciekawość?
Książki dla rocznego dziecka

28 lipca 2022

Książki dla rocznego dziecka – najciekawsze propozycje

Gorąco zachęca się, żeby czytać dzieciom już od urodzenia. Oswaja to malucha z mową i konstrukcją zdań, a także buduje bliskość między rodzicem a dzieckiem. Roczne dziecko, które rozumie już proste słowa i polecenia, z książeczek może wynieść jeszcze więcej. Jeśli szukacie książki dla rocznego dziecka, to w tym artykule znajdziecie kilka propozycji.
Jakie książki dla 5-latka Przegląd najlepszych tytułów

25 lipca 2022

Jakie książki dla 5-latka i 5-latki? Przegląd najlepszych tytułów

Pięcioletnie dzieci są bardzo ciekawe świata i zadają coraz więcej pytań. Dodatkowo podejmują już pierwsze kroki w kierunku samodzielnego czytania. W tym artykule przybliżymy Wam najciekawsze książki dla 5-latka i 5-latki. Na liście znajdą się tytuły, które pozytywnie wpłyną na rozwój Twojego dziecka – książki dla 5-latka edukacyjne czy interaktywne – mądre i jednocześnie bardzo ciekawe.

Zaloguj się

Nie masz konta?