Blog | Media Rodzina | Księgarnia internetowa i wydawnictwo

Blog

9 maja 2024

Książka na Dzień Matki – znajdź czas na relaks

Czy jest coś lepszego niż wolna chwila dla siebie, ciepła kawa i dobra książka na Dzień Matki? Z okazji zbliżającego się święta, zachęcamy wszystkie mamy, chrzestne, babcie i opiekunki do świętowania na swój wyjątkowy sposób. A towarzystwo książki, odrywającej od codziennych obowiązków, będzie najlepszym możliwym pomysłem. Po jakie tytuły warto sięgnąć?
książka na majówkę

29 kwietnia 2024

Książka na weekend majowy. Co idealnie sprawdzi się na majówkę?

Majówka to czas, który wielu z nas spędza na odpoczynku, relaksie i oderwaniu od codzienności. A co może być lepszym towarzyszem w tych chwilach niż dobra książka na majówkę? W najnowszym wpisie opowiemy, dlaczego czytanie w trakcie majówki może być nie tylko przyjemne, ale także korzystne dla zdrowia i umysłu.
książka na prezent na komunię

18 kwietnia 2024

Jaka książka na prezent na Komunię – co wybrać?

Książka na prezent na Komunię może być symbolicznym gestem, który pozostanie w pamięci obdarowanego na długie lata. Wybór odpowiedniego tytułu wymaga jednak przemyślanej decyzji, uwzględniającej wiek, zainteresowania oraz wartości, które chcemy przekazać.

11 kwietnia 2024

Książki dla 6-latka. Najlepsze propozycje dla dzieci

Wierzymy, że książki są podstawowym elementem składowym rozwoju dziecka. A właściwie dobrane lektury, mogą znacząco wpłynąć na rozwój intelektualny, emocjonalny oraz społeczny 6-latka czy 6-latki. W tym wpisie podzielimy się więc najlepszymi propozycjami książek dla dzieci w wieku 3-6 lat, które są zarówno edukacyjne, jak i przyciągające uwagę swoją fabułą oraz ilustracjami.

Zaloguj się

Nie masz konta?