Jennifer Lynn Barnes
Photo © Kim Haynes Photography

Jennifer Lynn Barnes

Jennifer Lynn Barnes jest autorką kilkunastu powieści YA. Studiowała psychologię, psychiatrię i kognitywistykę. Studia magisterskie odbyła jako stypendystka Fullbrighta na Uniwersytecie w Cambridge w Anglii, a stopień doktorski uzyskała na Uniwersytecie Yale. Pierwszą opublikowaną powieść napisała, gdy miała dziewiętnaście lat. Pięć pierwszych książek wydała, będąc jeszcze na studiach.

Jennifer jest światową ekspertką w dziedzinie psychologii fandomu oraz badań kognitywnych w literaturoznawstwie. Pracuje na stanowisku profesora nadzwyczajnego na Uniwersytecie Oklahomy.

 

THE INHERITANCE GAMES – FENOMENALNA TRYLOGIA JENNIFER LYNN BARNES

 

The Inheritance Games to bestsellerowa trylogia pełna twistów, sekretów i niebezpieczeństw. Pieniądze, życie i uczucia Avery są stawką w grze, którą wszyscy obserwują z zapartym tchem…

Avery Grambs chce przetrwać szkołę średnią, zdobyć stypendium i uciec od swojego dotychczasowego życia. Ale jej losy zmieniają się w jednej chwili, gdy umiera miliarder Tobias Hawthorne i zostawia jej praktycznie cały swój majątek. To jakaś pułapka? Avery nie ma pojęcia, nigdy na oczy nie widziała Tobiasa Hawthorne’a. Aby otrzymać swoje dziedzictwo, Avery musi przenieść się do rozległego, pełnego sekretnych przejść i zagadek Hawthorne House, zajmowanego również przez rodzinę, którą właśnie wywłaszczył stary miliarder. Jego czterech błyskotliwych wnuków dorastało w przekonaniu, że odziedziczą fortunę. Czy Avery jest oszustką, czy też ostatnią zagadką dziadka, który uwielbiał zaskakiwać wnuków? Uwięziona w świecie bogactwa i przywilejów dziewczyna zostanie wciągnięta w niebezpieczną grę.

 

The Inheritance Games, tom 1, Jennifer Lynn Barnes  The Inheritance Games. Tom II. Dziedzictwo Hawthorne'ów  The Inheritance Games. Tom III. Ostatni gambit

 

 

TOM CZWARTY – BRACIA HAWTHORNE’OWIE W ROLI GŁÓWNEJ!

 

The Inheritance Games. Tom IV. Bracia Hawthorne’owieGrayson Hawthorne został wychowany na następcę swojego dziadka, miliardera Tobiasa Hawthorne’a. Lecz teraz wielki Tobias Hawthorne nie żyje, a jego rodzinę wydziedziczono. Jednak lekcje, których udzielił wnukom, nadal procentują. Kiedy przyrodnie siostry Graysona popadają w kłopoty, ich brat zjawia się, żeby zrobić to, w czym jest najlepszy – rozwiązać problem skutecznie, precyzyjnie i bezwzględnie. Nie zamierza się przy tym wplątywać w żadne pułapki emocjonalne.

Jameson Hawthorne jest nałogowym ryzykantem, poszukiwaczem mocnych wrażeń i hazardzistą uwielbiającym każdą grę. Kiedy ni stąd, ni zowąd zgłasza się do niego ojciec z prośbą o przysługę, Jameson nie umie odmówić sobie podjęcia wyzwania. Będzie musiał zinfiltrować najbardziej ekskluzywny podziemny klub hazardowy w Londynie, do którego należą ludzie bogaci, wpływowi i szlachetnie urodzeni, a przy okazji dokonać rzeczy niemal niemożliwej – zwyciężyć w grze o najwyższą stawkę. Na szczęście Jameson Hawthorne żyje po to, żeby przekraczać granice możliwości. Na szczęście dla Jamesona Hawthorne’a niemożliwe nie istnieje.

Wciągnięci w ryzykowne rozgrywki na przeciwnych krańcach świata Grayson i Jameson – z pomocą pozostałych braci oraz dziewczyny, która odziedziczyła fortunę ich dziadka – muszą zgłębić swoje najskrytsze myśli, emocje i pragnienia, by zdecydować, kim chcą być i ile każdy z nich gotów jest poświęcić dla zwycięstwa.

 

EDYCJA LIMITOWANA

 

The Inheritance Games. Tomy I-III. Edycja limitowanaBestsellerowa trylogia „The Inheritance Games” autorstwa Jennifer Lynn Barnes w jednym tomie! Ekskluzywne wydanie limitowane w twardej oprawie i z barwionymi brzegami.

Historia Avery Grambs oraz czterech braci rozgrzała do czerwoności czytelnicze serca na całym świecie, a media społecznościowe zapłonęły od publikowanych materiałów z bohaterami serii „The Inheritance Games”. Już teraz czytelnicy mogą cieszyć się wyjątkowym, limitowanym wydaniem – w twardej oprawie i z barwionymi brzegami.

„The Inheritance Games” to doskonała lektura dla wielbicieli skomplikowanych zagadek, rodowych tajemnic i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

 

THE NATURALS – NOWA SERIA JENNIFER LYNN BARNES

 

The Naturals to nowa, młodzieżowa seria Jennifer Lynn Barnes. Doskonała historia dla wszystkich, którzy pokochali serial ,,Zabójcze Umysły” i oddali serce braciom Hawthorne.

 

Żeby ująć seryjnego mordercę, musisz myśleć jak seryjny morderca.

Siedemnastoletnia Cassie ma niezwykły talent – łącząc najdrobniejsze szczegóły, potrafi powiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz. Jej umiejętności docenia FBI, wcielając ją i innych niezwykłych nastolatków do tajnego programu rozwiązywania spraw kryminalnych sprzed lat.

Sarkastyczny, zamożny Michael ma talent do odczytywania emocji, którego używa, by przeniknąć do głowy Cassie – i nie tylko. Ponury Dean dzieli z Cassie dar profilowania, ale trzyma ją na dystans.

Wkrótce stanie się jasne, że nikt nie jest tym, za kogo się podaje. A gdy pojawia się nowy morderca, niebezpieczeństwo jest bliżej, niż kiedykolwiek mogła wyobrazić sobie Cassie. Uwięzieni w śmiertelnej grze w kotka i myszkę naturalsi będą musieli wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, by po prostu przetrwać.

 

Zaloguj się

Nie masz konta?