harry potter edycja domów

24 stycznia 2024

Harry Potter powraca z edycją w kolorach domów!

Doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników magii i przygód! Ta ekscytująca wieść dotyczy jednej z najbardziej uwielbianych serii książkowych wszech czasów – Harry’ego Pottera. Po dwudziestu czterech latach od pierwszego wydania w Polsce, magia powraca w nowej odsłonie – Harry Potter w kolorach domów!

Z nieskrywaną dumą (i ulgą) możemy podzielić się z Wami tą wspaniałą informacją. „Harry Potter i więzień Azkabanu” w barwach hogwarckich domów z barwionymi brzegami już wkrótce w księgarniach!  Po nieco dłuższej niż zakładaliśmy przerwie, wracamy ze specjalnym wydaniem trzeciego tomu o najsłynniejszym nastoletnim czarodzieju J.K. Rowling już 15 lutego 2024 roku. To wielki powrót serii Harry Potter edycja domów, o który tak często pytaliście!

 

Harry Potter i więzień Azkabanu. Slytherin Harry Potter i więzień Azkabanu. Ravenclaw harry potter i więzień azkabanu hufflepuffHarry Potter i więzień Azkabanu. Gryffindor

HARRY POTTER W KOLORACH DOMÓW

Seria „Harry Potter” w edycji domów to prawdziwa gratka dla potteromaniaków. Kolorowe wydania w edycji jubileuszowej to specjalne dodatki, których nie ma w żadnej innej edycji. Książki, z których każda reprezentuje jeden z czterech domów, mają unikalne ilustracje i kolorowe elementy, a przede wszystkim mnóstwo ciekawostek. Chociaż to nie pierwszy raz, kiedy seria zostaje wydana ponownie, ta jest szczególna dla fanów utożsamiających się z danym domem. Wydania stanowią pewnego rodzaju hołd dla świata stworzonego przez J.K. Rowling, a jednocześnie pozwalają czytelnikom na jeszcze głębsze wczucie się w atmosferę magicznego Hogwartu.

 

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Slytherin Harry Potter i Komnata Tajemnic. Ravenclaw Harry Potter i Komnata Tajemnic. Hufflepuff Harry Potter i Komnata Tajemnic. Gryffindor

JAKIE DODATKI W HARRY POTTER – EDYCJA DOMÓW

W „Harry Potter i Kamień Filozoficzny” znajdziecie mnóstwo ciekawostek o założycielach, relikwiach, godle domu, a także szczegółowe informacje o duchu rezydencie. Książka wzbogacona została również o quiz o Hogwarcie oraz detale związane z Ceremonią Przydziału czy pokojem wspólnym. „Harry Potter i Komnata Tajemnic” zawiera kolejną porcję informacji o skrzatach domowych, a także szczegółowy opis symboli występujących w godle domu. Trzecia część „Harry Potter i więzień Azkabanu” przybliży sztukę tworzenia patronusa, a także przepiękne ilustracje przedstawicieli domów wraz z ich patronusami.

harry potter i kamień filozoficzny slytherinharry potter i kamień filozoficzny ravenclaw harry potter i kamień filozoficzny hufflepuff harry potter i kamień filozoficzny gryffindor

HARRY POTTER EDYCJA DOMÓW – CZY WARTO?

Nie pozostaje nic innego, jak czekać na premierę! Tym bardziej, jeśli wciąż zastanawiasz się, czy jesteś dzielnym Gryfonem, pracowitym Puchonem, mądrym Krukiem, czy też z chytrym Ślizgonem. Jedno jest pewne – Harry Potter nadal ma moc hipnotyzowania i zachwycania kolejnych pokoleń czytelników. Przygotujcie się na podróż do Hogwartu w zupełnie nowy sposób – kolorowy i niezwykle emocjonujący!

Wielki powrót edycji domów. Zbierz całą kolekcję!

 

Czytaj również: 

  1. Harry Potter. Magiczny almanach – pierwsze oficjalne kompendium wiedzy ze świata czarodziejów
  2. Harry Potter. Wszystkie części po kolei. Lista książek
  3. Harry Potter na start! Czytaj. Słuchaj. Odkrywaj magię!

 

Zaloguj się

Nie masz konta?