Harry Potter na start! Czytaj. Słuchaj. Odkrywaj magię! | Media Rodzina

10 lipca 2023

Harry Potter na start! Czytaj. Słuchaj. Odkrywaj magię!

Rozpocznij swoją niezapomnianą przygodę z Harrym Potterem! Poznaj bohaterów i najważniejsze fakty dotyczące świata czarownic i czarodziejów! A po lekturze, sprawdź swoją wiedzę w magicznych quizach. To co, zaczynamy?

Harry Potter to najpopularniejsze na świecie książki dla młodzieży opowiadające o sierocie i podrzutku, który okazuje się czarodziejem! To piękne opowieści o przyjaźni i odwadze, które nie bez powodu zostały okrzyknięte bestsellerem wszech czasów. Łączna liczba wszystkich sprzedanych w Polsce egzemplarzy Harry’ego Pottera wynosi niemal 7,5 miliona sztuk!

Ty również chcesz rozpocząć magiczną przygodę z Harrym Potterem? Nic prostszego!  Jeśli jesteś już gotów, by przeżyć najwspanialsze chwile w Hogwarcie, wystarczy otworzyć opowieści J. K. Rowling o Harrym Potterze lub włączyć audiobook.

Koniecznie zajrzyj na stronę https://harrypotternastart.pl/ i poznaj bohaterów, profesorów Szkoły Magii i Czarodziejstwa, a także najważniejsze fakty dotyczące świata czarownic i czarodziejów! A po lekturze, sprawdź swoją wiedzę w magicznych quizach. To co, zaczynamy?

 

Harry Potter na start

Zaloguj się

Nie masz konta?