Seria Pan Kuleczka, Wojciech Widłak | Media Rodzina

Pan Kuleczka

Pan Kuleczka to seria bajecznie kolorowych książek dla dzieci autorstwa Wojciecha Widłaka oraz Elżbiety Wasiuczyńskiej. Pogodne i ciepłe opowiadania, w których tytułowy Pan Kuleczka opiekuje się trójką niezwykłych przyjaciół. Od samego początku podbiły one serca dzieci i ich rodziców.

 

SERIA PAN KULECZKA

Poznaj sympatyczną gromadkę, przeżywającą codzienne niecodzienne przygody! W jej skład wchodzą: niesforna, rozbrykana kaczka Katastrofa, flegmatyczny i refleksyjny pies Pypeć, a także wyjątkowo małomówna mucha Bzyk-Bzyk. Każdy dzień w życiu bohaterów przynosi nowe, ciekawe wydarzenia. Dzięki cierpliwemu i pomysłowemu Panu Kuleczce, jego podopieczni potrafią docenić i cieszyć się z najmniejszych drobiazgów.

Integralną częścią cyklu są wspaniałe, barwne i urokliwe ilustracje Elżbiety Wasiuczyńskiej, które towarzyszą każdemu opowiadaniu. Każdego roku zdobią one także „kuleczkowe” kalendarze. Do tej pory w serii ukazało się osiem tomików i cztery audiobooki na płytach MP3. Dostępne są także kalendarz i puzzle.

 

KSIĄŻKI W SERII PAN KULECZKA

W skład serii wchodzą następujące książki, które można czytać w dowolnej kolejności:

Pan Kuleczka
Pan Kuleczka. Skrzydła
Pan Kuleczka. Radość
Pan Kuleczka. Dom
Pan Kuleczka. Światło
Pan Kuleczka. Spotkanie
Pan Kuleczka. Marzenia
Pan Kuleczka. Skarby
Pan Kuleczka. Niespodzianki

 

PLEBISCYT ZŁOTA DWUDZIESTKA

Z przyjemnością informujemy, że dzięki głosom czytelników „Pan Kuleczka” Wojciecha Widłaka znalazł się na trzecim miejscu Plebiscytu Złota Dwudziestka, zorganizowanego z okazji 20-lecia kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.

 

Zaloguj się

Nie masz konta?