Gorzka Czekolada

GORZKA CZEKOLADA – NAJCIEKAWSZA SERIA KSIĄŻEK BELETRYSTYCZNYCH

 

„Gorzka Czekolada” to seria beletrystyki dla ludzi otwartych, ciekawych zagadnień świata i zagadek własnego wnętrza. To książki, które odkrywają odległe i nieznane rejony, jednocześnie mocno dotykając tego, co tkwi od zawsze w każdym z nas.

„Gorzka Czekolada”, niesztampowa i emocjonująca seria książek, pozostawia na długo słodki posmak z nutą goryczy. Rozjaśnia umysł i dodaje ducha. Jest antidotum na codzienność, powierzchowność i pośpiech. Mocna w tematyce, lekka w odbiorze.

 

GORZKA CZEKOLADA – BIAŁA I CZARNA SERIA

 

Seria podzielona jest na dwie podserie: „czarną” – kryminalną oraz „białą” – beletrystyczną serię obyczajową.

Wśród najbardziej poczytnych tytułów wśród powieści obyczajowych wymienić trzeba „Służące” Kathryn Stockett czy książkę „Córka króla moczarów” Karen Dionne, jak również błyskotliwą trylogię polecaną przez Billa Gatesa, czyli cykl o literackim odpowiedniku Sheldona Coopera – profesorze genetyki Donie Tillmanie („Projekt Rosie„, „Efekt Rosie” i „Finał Rosie„).

W podserii „czarnej” zawierają się między innymi znakomite powieści szpiegowskie izraelskiego pisarza Nira Hezroniego, świetne powieści Garda Sveena. Jednak największą popuarnością cieszą się książki z cyklu „Oliver von Bodenstein i Pia Kirchhoff” autorstwa Nele Neuhaus.

 

NELE NEUHAUS, CZYLI ULUBIONE KRYMINAŁY

 

Biografia Nele Neuhaus sama mogłaby stanowić niezły materiał na scenariusz nie tylko ksiązki, ale i filmu. Po wielu latach nieudanego małżeństwa, Nele zdecydowałą się na totalną życiową zmianę, porzucić pracę w firmie męża i zstać pisarką. Więcej szczegółów tej historii znajdziecie w zakładce poświęconej autorce, natomiast poniżej prezentujemy dotychczas chronologiczny spis tytułów w jej najpopularniejszym cyklu kryminalnym:

  1. „Nielubiana”
  2. „Przyjaciele po grób” – także w wersji audio
  3. „Głębokie rany”– także w wersji audio
  4. „Śnieżka musi umrzeć”– także w wersji audio
  5. „Kto sieje wiatr”
  6. „Zły wilk”
  7. „Żywi i umarli”
  8. „W lesie”
  9. „Dzień Matki”

 

TORBA EKO GORZKA CZEKOLADA – CZARNA I BIAŁA!

 

Torba sprawdzi się idealnie do przenoszenia książek, zakupów (lub zakupów książkowych) czy bibelotów. Z tą torbą nie tylko czytanie stanie się przyjemniejsze!

Torba eko (czarna) - Apetyt rośnie...         Torba eko (kremowa) - Apetyt rośnie...

 

Zaloguj się

Nie masz konta?