Gorzka Czekolada

NAJCIEKAWSZE KSIĄŻKI BELETRYSTYCZNE

 

„Gorzka Czekolada” to imprint wydawnictwa Media Rodzina – beletrystyka dla ludzi otwartych, ciekawych zagadnień świata i zagadek własnego wnętrza. To książki, które odkrywają odległe i nieznane rejony, jednocześnie mocno dotykając tego, co tkwi od zawsze w każdym z nas.

„Gorzka Czekolada”, niesztampowe i emocjonujące książki, pozostawiające na długo słodki posmak z nutą goryczy. Rozjaśniają umysł i dodają ducha. Są antidotum na codzienność, powierzchowność i pośpiech. Mocne w tematyce, lekkie w odbiorze.

 

GORZKA CZEKOLADA – BIAŁA I CZARNA SERIA

 

Styczniowa letnia noc, Mika Modrzyńska | Media RodzinaImprint Gorzka Czekolada podzielony jest na dwie serie: „czarną” – kryminalną oraz „białą” – beletrystyczną serię obyczajową.

Wśród najbardziej poczytnych tytułów o tematyce obyczajowej wymienić trzeba „Służące” Kathryn Stockett czy książkę „Córka króla moczarów” Karen Dionne, jak również błyskotliwą trylogię polecaną przez Billa Gatesa, czyli cykl o literackim odpowiedniku Sheldona Coopera – profesorze genetyki Donie Tillmanie („Projekt Rosie”„Efekt Rosie” i „Finał Rosie”).

W podserii „czarnej” zawierają się między innymi znakomite powieści szpiegowskie izraelskiego pisarza Nira Hezroniego, a także świetne powieści Garda Sveena. Jednak największą popularnością cieszą się książki z cyklu „Oliver von Bodenstein i Pia Kirchhoff” autorstwa Nele Neuhaus.

 

NELE NEUHAUS, CZYLI ULUBIONE KRYMINAŁY

 

W imię wiecznej przyjaźni

Biografia Nele Neuhaus sama mogłaby stanowić niezły materiał na scenariusz nie tylko książki, ale i filmu. Po wielu latach nieudanego małżeństwa, Nele zdecydowała się na totalną życiową zmianę, porzuciła pracę w firmie męża i została pisarką. Więcej szczegółów tej historii znajdziecie w zakładce poświęconej autorce, natomiast poniżej prezentujemy dotychczas chronologiczny spis tytułów w jej najpopularniejszym cyklu kryminalnym:

  1. „Nielubiana”
  2. „Przyjaciele po grób” – także w wersji audio
  3. „Głębokie rany”– także w wersji audio
  4. „Śnieżka musi umrzeć”– także w wersji audio
  5. „Kto sieje wiatr”
  6. „Zły wilk”
  7. „Żywi i umarli”
  8. „W lesie”
  9. „Dzień Matki”
  10. „W imię wiecznej przyjaźni”

 

TORBA EKO GORZKA CZEKOLADA – CZARNA I BIAŁA!

 

Torba sprawdzi się idealnie do przenoszenia książek, zakupów (lub zakupów książkowych) czy bibelotów. Z tą torbą nie tylko czytanie stanie się przyjemniejsze!

Torba eko (czarna) - Apetyt rośnie...         Torba eko (kremowa) - Apetyt rośnie...

 

Zaloguj się

Nie masz konta?