Julia Biel - Be My Ever

Julia Biel

Julia Biel to polska autorka, redaktorka, a także tłumaczka. Jest ogromną miłośniczką książek. Choć mieszka w Poznaniu, nie kryje się z miłością do Ameryki. Jej znakiem rozpoznawczym jest swobodny styl, niesztampowe wątki romantyczne i błyskotliwe poczucie humoru.

 

TIMES NEW ROMANS

 

Times New RomansTimes New Romans to doskonały debiut obyczajowy Julii Biel – autorki romansów młodzieżowych – w którym się zakochasz!

Theo Hardy jest młody, przystojny, utalentowany i nigdy nie przegrywa.
Ellie Golding jest ambitna, poukładana i zapatrzona w przyszłość.
Warto dodać, że… on jest dla niej tym jedynym… któremu ona nie wybaczy!

Autor romansów i autorka kryminałów, którzy mają napisać razem bestseller? Jasne! Coś jeszcze? Dobrze by było, gdyby przy okazji udawali parę, zamieszkali pod jednym dachem, a w mediach społecznościowych wyglądali na zachwyconych i szaleńczo w sobie zakochanych. Problem w tym, że się nie znoszą, mimo że w dzieciństwie byli najlepszymi przyjaciółmi, a w domku na drzewie tworzyli swoje pierwsze historie i snuli plany na przyszłość. Rozdzieleni przez tragedię, lądują po dwóch stronach kraju, ale choć wszystko ich dzieli, to wciąż zbyt wiele  łączy, żeby to zignorować – wydawca, pasja, niedomknięta przeszłość…

 

 

TO NIE JEST, DO DIABŁA, LOVE STORY

 

Julia Biel zadebiutowała serią dla młodzieży To nie jest, do diabła, love story, która z miejsca zdobyła serca czytelniczek. Dotychczas w serii ukazały się trzy książki:

– To nie jest, do diabła, love story. Tom 1
 To nie jest, do diabła, love story. Tom 2
– To nie jest, do diabła, love story. Skin Deep – książka dostępna jest także w edycji limitowanej, z barwionymi na czarno brzegami stron!

Co znajdziecie w tej serii? Mnóstwo ciętego humoru, niebanalnego uroku oraz wybuchową relację pomiędzy bohaterami, których czytelniczki pokochały do szaleństwa!

 

             To nie jest, do diabła, love story. Skin Deep

 

 

BE MY EVER & FOR EVER MORE

 

„Be My Ever” i „For Ever More” to łobuzerska, urocza, romantyczna i pełna bolesnych sekretów dylogia o tym, ile winy jesteśmy w stanie unieść, i ile może znieść serce, które dostało solidny wycisk. Tematy poważne i zabawne przeplatają się w powieści jak pasma w warkoczu. Kipiąca od emocji fabuła bezwzględnie cię poturbuje, a następnie z mocą defibrylatora poderwie twoje serce do działania. Na końcu zaś z czułością zaleczy wszystkie rany.

Książkę poleca między innymi Monika Rutka, autorka bestsellerów Spark i Flame, pisząc o niej: For Ever More to duża dawka dobrego humoru, pouczające i chwytające za serce historie młodych ludzi, które zapamiętam na długo. To świetna książka, która zakłuła mnie w serce, sprawiła, że wstrzymałam oddech, i dała kolejną z wielu lekcji. Myślę, że każdy odnajdzie w niej cząstkę siebie.

 

Be My Ever, Julia Biel       For Ever More, Julia Biel

 

 

DYLOGIA MEMORY

 

„Memory Almost Full” oraz „Memory Almost Gone” to coś zupełnie nowego w dorobku autorki – dylogia z wątkiem fantastycznym i mnóstwem zagadek, nie tylko dla fanów Trylogii Snów. Miłość, przygoda i tajemnica spiętrzone do granic przyzwoitości – to właśnie MAF i MAG!

Amelia od dzieciństwa kocha anagramy, przyjaciółkę Kiki i swoją rodzinę. Kiedy wraca ze szkolnej wymiany, okazuje się, że w domu czeka na nią zupełnie inne życie i rzeczywistość, z którą niełatwo się pogodzić. W dodatku w ręce dziewczyny trafia list, a z nim tajemnica, która solidnie zamiesza w jej życiu oraz w jej… snach. Już wkrótce Amelia nie będzie w stanie stwierdzić, gdzie przebiega granica między jawą a snem i do którego świata należy. Zwłaszcza że i w jednym, i w drugim wymiarze spotyka chłopaka o szmaragdowych oczach…

 

     Memory Almost Full        memory almost gone

 

Zaloguj się

Nie masz konta?