Julia Biel | Książki dla młodzieży | Wydawnictwo Media Rodzina
Julia Biel - Be My Ever

Julia Biel

Julia Biel to polska autorka, redaktorka, a także tłumaczka. Jest ogromną miłośniczką książek. Choć mieszka w Poznaniu, nie kryje się z miłością do Ameryki. Jej znakiem rozpoznawczym jest swobodny styl, niesztampowe wątki romantyczne i błyskotliwe poczucie humoru.

 

TO NIE JEST, DO DIABŁA, LOVE STORY

 

To nie jest do diabła love story Skin DeepJulia Biel zadebiutowała serią dla młodzieży To nie jest, do diabła, love story, która z miejsca zdobyła serca czytelniczek. Dotychczas w serii ukazały się trzy książki:

To nie jest, do diabła, love story. Tom 1
To nie jest, do diabła, love story. Tom 2
To nie jest, do diabła, love story. Skin Deep – książka dostępna jest także w edycji limitowanej, z barwionymi na czarno brzegami stron!

Co znajdziecie w tej serii? Mnóstwo ciętego humoru, niebanalnego uroku oraz wybuchową relację pomiędzy bohaterami, których czytelniczki pokochały do szaleństwa!

 

BE MY EVER

 

Be My Ever, Julia Biel„Be My Ever” to pierwszy tom nowej serii Julii Biel.  Łobuzerska, urocza, romantyczna i pełna bolesnych sekretów opowieść o tym, ile winy jesteśmy w stanie unieść, i ile może znieść serce, które dostało solidny wycisk.

Co mówią o tej książce czytelniczki?

Be My Ever jest jak szklanka lemoniady w gorący dzień i jak kubek kalorycznej czekolady w mroźny wieczór – orzeźwia i rozgrzewa jednocześnie. Julia Biel po raz kolejny udowadnia, że jest królową zabawy słowami.
Dagmara Łagan, @books.cat.tea

Wyśmienita opowieść o dwóch pokiereszowanych duszach, która w przewrotny sposób pokazuje, że ani miłość ani przyjaźń nie chronią nas przed cierpieniem. Julia Biel w pięknym stylu powróciła z nową historią ciętym humorem i dawką porządnych emocji! Polecam!
Agnieszka Bendkowska, @__pinklife

Jak duże poczucie humoru może mieć jedna osoba? Julia Biel udowadnia, że nieskończenie wielkie! Jeśli sądziliście, że Ella i Jonasz z TNJDDLS mają języki ostre jak brzytwa, musicie poznać Everlee i Mavericka! Dodajcie do tego amerykański klimat, niebanalną fabułę i całe morze emocji, a dostaniecie książkę idealną.
Paulina Kukuła, @very.little.book.nerd

Skoro Julia Biel twierdzi, że na drugie imię ma Cliffhanger, to ja sądzę, że na trzecie ma Humor, a na czwarte Rollercoaster. Jeśli połączymy to wszystko razem, otrzymamy BE MY EVER!
Marta Sarnecka, @bookholiczka_poleca

 

For Ever More, Julia Biel„For Ever More” to doskonała kontynuacja „Be My Ever”, która jest dowodem na to, że czasem miłość nie wystarczy. A czasem… tak! Tematy poważne i zabawne przeplatają się w powieści jak pasma w warkoczu. Kipiąca od emocji fabuła bezwzględnie cię poturbuje, a następnie z mocą defibrylatora poderwie twoje serce do działania. Na końcu zaś z czułością zaleczy wszystkie rany.

Książkę poleca między innymi Monika Rutka, autorka bestsellerów Spark i Flame, pisząc o niej: For Ever More to duża dawka dobrego humoru, pouczające i chwytające za serce historie młodych ludzi, które zapamiętam na długo. To świetna książka, która zakłuła mnie w serce, sprawiła, że wstrzymałam oddech, i dała kolejną z wielu lekcji. Myślę, że każdy odnajdzie w niej cząstkę siebie.

Zaloguj się

Nie masz konta?