Konkurs z serią Igrzyska śmierci - powrót do Panem | Media Rodzina
Konkurs na plakat do serii Igrzyska śmierci

9 listopada 2021

Konkurs z serią Igrzyska śmierci – powrót do Panem

Zapraszamy uczniów, szkoły, biblioteki oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie na projekt plakatu do serii Igrzyska śmierci. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Właśnie wystartował nasz konkurs z serią Igrzyska śmierci na najlepsze projekty plakatu! Wypatrujcie listów z plakatem i regulaminem, który wysyłaliśmy do szkół lub sami zgłoście swoją szkołę albo bibliotekę!

 

POWRÓT DO PANEM, CZYLI KONKURS Z SERIĄ IGRZYSKA ŚMIERCI

 

Igrzyska śmierci to popularna na całym świecie seria autorstwa Suzanne Collins. Chcielibyśmy przypomnieć polskim czytelnikom tę wyjątkową historię, zapraszając ich do konkursu na najlepsze projekty plakatów promujących właśnie serię Igrzyska śmierci.

Rozpoczynając nasz konkurs wysłaliśmy do polskich szkół ponadpodstawowych tysiące listów i plakatów z zaproszeniem do wzięcia udziału w akcji. Jeśli jednak czytają nas osoby pracujące w szkołach podstawowych, bibliotekach szkolnych lub publicznych lub po prostu osoby, które chcą wziąć udział w konkursie, to także te mogą nadsyłać swoje prace na adres: konkurs@mediarodzina.pl.

Pamiętaj, by przed rozpoczęciem pracy nad plakatem zapoznać się z regulaminem konkursu.

 

 

KONKURS Z SERIĄ IGRZYSKA ŚMIERCI – ZASADY KONKURSU

 

Konkurs polega na stworzeniu tła plakatu promującego serię Igrzyska śmierci. Na zwycięskie projekty organizator konkursu naniesie hasło reklamowe oraz patronów konkursu. Dlatego tak ważne jest, by zapoznać się z wzorem zamieszczonym w załączniku regulaminu.

Praca może być wykonana dowolną metodą – na przykład może być to fanart, praca plastyczna, praca wykonana w programie graficznym itp. Maksymalny format pracy to A3.

Gotową pracę należy zeskanować i przesłać na adres: konkurs@mediarodzina.pl. Pamiętaj jednak, by zachować oryginał. W przypadku wygranej poprosimy cię o przesłanie pracy w celu przygotowania profesjonalnego wydruku.

 

 

NAGRODY W KONKURSIE

 

Co najważniejsze, przewidzieliśmy bardzo dużo nagród zarówno dla zwycięzców jak i dla wyróżnionych prac, uczniów szkół i bibliotek.

3 nagrody główne dla laureatów konkursu, na które składają się:

  • wydrukowanie i wyeksponowanie zwycięskich prac w wybranych księgarniach partnerskich wydawnictwa Media Rodzina,
  • opublikowanie zwycięskich prac na stronie www.mediarodzina.pl oraz w mediach społecznościowych wydawnictwa (Instagram, Facebook),
  • roczny abonament wszystkich nowości książkowych wydawnictwa Media Rodzina opublikowanych w 2022 roku (w postaci fizycznej książki).

5 wyróżnień, na które składają się:

  • bony o wartości 250 zł na zakupy w sklepie internetowym www.mediarodzina.pl,
  • opublikowanie wyróżnionych prac na stronie www.mediarodzina.pl oraz w mediach społecznościowych (Instagram, Facebook).

32 nagrody dla placówek szkolnych, które prześlą największą liczbę prac:

  • kod rabatowy w wysokości 25% dla uczniów szkoły do wykorzystania w księgarniach partnerskich,
  • książki wydawnictwa Media Rodzina o wartości 200 zł.

 

 

DO KIEDY TRWA KONKURS I KIEDY OGŁOSIMY ZWYCIĘZCÓW?

 

Konkurs trwa do 31 stycznia 2022 roku. Dlatego też przed Wami mnóstwo czasu, by stworzyć najlepszy projekt plakatu do serii Igrzyska śmierci. W międzyczasie z pewnością będziemy przypominać o trwającym konkursie.

Prace oceniać będzie siedmioosobowe jury, a listę zwycięzców, osób wyróżnionych i szkół ogłosimy w marcu 2022 roku.

 

Konkurs z serią Igrzyska śmierci to okazja do świetnej zabawy i zaprezentowania swojej kreatywności. Wszystkie pytania dotyczące konkursu kierujcie na adres: konkurs@mediarodzina.pl.

 

POWRÓT DO PANEM – REGULAMIN KONKURSU

 

W pierścieniu Ognia, Suzanne Collins | Igrzyska ŚmierciKosogłos, Suzanne Collins | Igrzyska ŚmierciOkładka książki "Ballada ptaków i węży"

 

Zajrzyjcie też na nasz profil na Facebooku i Instagramie!

Zaloguj się

Nie masz konta?