Kicia Kocia i Nunuś z okienkami. Wszystkie tytuły książeczek z okienkami!

13 grudnia 2022

Kicia Kocia i Nunuś z okienkami. Wszystkie tytuły książeczek z okienkami!

Książeczki o Kici Koci nie tylko bawią, ale także uczą maluchy i dzieci wielu przydatnych czynności czy zachowań, przez co tak chętnie wybierane są przez rodziców. Dzieci uwielbiają wszystkie książki o sympatycznej kotce, ale szczególną sympatią darzą duże kartonowe książeczki z okienkami. Dzięki temu jesteśmy pewni, że Kicia Kocia z okienkami to świetny wybór dla małych czytelników.

 

KSIĄŻKI W SERII KICIA KOCIA

Seria Kicia Kocia, Anita Głowińska | Media Rodzina

Każda książeczka z serii Kicia Kocia, która wydawana jest w dużym formacie z kartonowymi stronami, zawiera otwierane okienka skrywające różne tajemnice – to właśnie książki Kicia Kocia i Nunuś z okienkami najlepiej sprawdzają się na prezent. W naszej ofercie – poza książkami z otwieranymi okienkami – mamy książki w wielu różnych formatach: miękkie, kwadratowe książki o przygodach Kici Koci, kartonowe książeczki dla maluchów z historyjkami o Kici Koci i Nunusiu, kolorowanki, a także książki – w całości lub części – po angielsku. Kolekcję książek autorstwa Anity Głowińskiej uzupełniają przeurocze przytulanki w różnych rozmiarach.

 

 

KICIA KOCIA I NUNUŚ Z OKIENKAMI. WSZYSTKIE TYTUŁY KSIĄŻECZEK Z OKIENKAMI!

 

  1. Kicia Kocia i Nunuś. Czekamy na święta!Kicia Kocia i Nunuś. Czekamy na święta!

Kicia Kocia i Nunuś. Czekamy na święta! to kartonowa książeczka w formie jedynego w swoim rodzaju kalendarza adwentowego. Rodzeństwo nie może doczekać się Bożego Narodzenia. Każdego dnia otwierają kolejno po jednym okienku kalendarza adwentowego i wypełniają jedno zadanie. Mały czytelnik wraz ze swoimi ulubieńcami może odliczać dni do świąt. 24 okienka tylko czekają, aby je otworzyć!

 

  1. Kicia Kocia i Nunuś. Idą święta, Anita GłowińskaKicia Kocia i Nunuś. Idą święta!

45 okienek czeka aby zdradzić swoje sekrety najmłodszym! Wraz z Kicią Kocią i Nunusiem przygotują się do świąt – będą ubierać choinkę, piec pierniczki i poznawać bożonarodzeniowe tradycje. Czekają także na przybycie specjalnego gościa, czyli Świętego Mikołaja roznoszącego prezenty!

 

  1. Kicia Kocia i Nunuś. Jaka piękna zima!Kicia Kocia i Nunuś. Jaka piękna zima!

Kicia Kocia wraz ze swoim bratem cieszą się nadejściem zimy. Wreszcie mogą bawić się na śniegu! Razem z czytelnikami odkrywają  zimę w mieście, na wsi, w parku i w lesie. 55 okienek przybliży także życie zwierząt podczas zimy.

 

 

KICIA KOCIA I NUNUŚ Z OKIENKAMI. SZUKAMY SZCZURKA, WALIZKI I SPRAWDZAMY, KTO MIESZKA W LESIE!

 

  1. Kicia Kocia i Nunuś. Kto mieszka w lesieKicia Kocia i Nunuś. Kto mieszka w lesie?

Kicia Kocia i Nunuś. Kto mieszka w lesie? to kolejna książeczka z nowej serii. Kicia Kocia i Nunuś z okienkami pozwolą małym czytelnikom poznać nie jedną, a aż 38 tajemnic mieszkańców lasu! Podczas leśnej wycieczki czeka ich mnóstwo wspaniałych przygód.

 

  1. Kicia Kocia i Nunuś. Gdzie jest moja walizka?Kicia Kocia i Nunuś. Gdzie jest moja walizka?

Książeczka z okienkami Kicia Kocia i Nunuś. Gdzie jest moja walizka? zabiera najmłodszych czytelników do świata ich ulubionej kotki i jej braciszka. Kicia Kocia i Nunuś będą lecieć samolotem na wakacje! Niestety, zgubiła się walizka. Aby ją znaleźć, trzeba będzie otworzyć aż 50 okienek!

 

  1. Kicia Kocia i Nunuś. Gdzie jesr Szczurek?Kicia Kocia i Nunuś. Gdzie jest szczurek?

Kicia Kocia i Nunuś Gdzie jest szczurek? to kolejna kartonowa książeczka z serii z okienkami. Rodzeństwo wybiera się na spacer. Nunuś chce zabrać swojego szczurka, ale nigdzie nie może go znaleźć. Jakby szczurek rozpłynął się w powietrzu! A może ukrył się w którymś z 57 okienek?

 

 

KICIA KOCIA I NUNUŚ Z OKIENKAMI. KOLEJNE FANTASTYCZNE PROPOZYCJE DLA NAJMŁODSZYCH!

 

  1. Kicia Kocia i Nunuś. Bardzo fajna rodzinaKicia Kocia i Nunuś. Bardzo fajna rodzina.

Kicia Kocia i Nunuś wybierają się z wizytą do państwa Kwiatków. Po drodze mijają wiele domów w których mieszka wiele rodzin. Rodziny różnią się od siebie, ale wszystkie są fajne. Nawet bardzo! 41 okienek czeka na czytelnika.

 

  1. Kicia Kocia i Nunuś. Jaki to zawód?Kicia Kocia i Nunuś. Jaki to zawód?

Książka z 45 okienkami Kicia Kocia i Nunuś. Jaki to zawód? zabiera dzieci w fantastyczną przygodę. Dzieci wraz z Kicią Kocią i Nunusiem odkrywają rozmaite profesje, od krawca i krawcowej po kucharza i kucharkę. Poznają również mniej popularne zawody jak kosmonauta i kosmonautka. Niesamowity świat przygód czeka by go odkryć!

 

  1. Kicia Kocia i Nunuś w co się ubierzemyKicia Kocia i Nunuś. W co się ubierzemy?

Kici Koci i Nunusiowi żadna pogoda nie jest straszna! To dlatego, że wiedzą jak się odpowiednio ubrać. Nunuś zakłada kalosze gdy pada deszcz, a gdy świeci słońce, zakłada okulary i smaruje się kremem z filtrem. W 59 okienkach ukryte są wspaniałe niespodzianki!

 

  1. Kicia Kocia i Nunuś. Kto mieszka w zagrodzie?Kicia Kocia i Nunuś. Kto mieszka w zagrodzie?

Kicia Kocia i Nunuś jadą na wieś. Nunuś po raz pierwszy spędzi czas na gospodarstwie i pozna wiejskie zwierzęta. Wraz z Kicią Kocią i Nunusiem mały czytelnik pozna życie na farmie, a przybliży mu je 47 otwieranych okienek.

 

 

Książki z serii Kicia Kocia – książka z okienkami w szczególności – to świetna zabawa dla dzieci. Okienka skrywają rozmaite tajemnice, a odkrywanie ich przyniesie małym czytelnikom dużo radości. Najmłodsi poprzez zabawę ze swoją ulubioną Kicią Kocią i Nunusiem poznają świat różnych profesji, odkrywają życie leśnych i wiejskich zwierząt a także przygotowują się do nadejścia świąt.

 

 

Zaloguj się

Nie masz konta?