Seria Silver, Kerstin Gier | Media Rodzina

Silver

Silver (znana też jako Trylogia Snów) to bestsellerowa seria książek dla młodzieży Kerstin Gier, autorki niezwykle popularnej „Trylogii czasu”.

Książki dla młodzieży autorstwa Kerstin Gier to ulubiona lektura nastolatek na całym świecie. Z pewnością w popularności nie przeszkadza fakt, że charakteryzują się atrakcyjną szatą graficzną i pięknie prezentują się na półkach księgarni, domowych biblioteczek i kontach serwisu Instagram młodych czytelniczek.

 

O CZYM JEST SERIA SILVER?

 

Są na świecie ludzie, którzy mają dostęp do snów. Z marzeń sennych można się bardzo wiele dowiedzieć – pogrzebać w świadomości i podświadomości. Można też popchnąć śniącego do czynów, których nigdy nie dopuściłby się na jawie…

Liv zawsze przywiązywała dużą wagę do snów. Ale odkąd zamieszkała w Londynie, znalazły się w centrum jej zainteresowań. Tajemnicze zielone drzwi. Gadające kamienne posągi. Niania z tasakiem w schowku na miotły… Tak, ostatnio sny Liv stały się bardzo dziwne. A szczególnie ten: czterech chłopaków, łacińskie inkantacje, dziwny rytuał…

 

TRYLOGIA SNÓW

 

Silver. Trzecia księga snówSilver. Druga księga snów.Silver. Pierwsza księga snów

Trylogia snów to kolejna magiczna seria Kerstin Gier. Pierwszy tom, czyli Silver. Pierwsza księga snów wprowadza czytelnika w historię Liv – dziewczyny, która miewa dziwne, tajemnicze sny. Silver. Druga księga snów oraz Silver. Trzecia księga snów to doskonałe kontynuacje.

 

KERSTIN GIER – O AUTORCE

 

Kerstin Gier to niemiecka autorka powieści dla kobiet i powieści młodzieżowych. Jej książki dla młodzieży (które zaczęła pisać w 1995 roku) przetłumaczono na ponad trzydzieści języków. Każda nowa książka Gier natychmiast trafia na listy bestsellerów i utrzymuje się na nich przez wiele miesięcy. Sukces „Trylogii czasu” z dnia na dzień zrobił z Gier jedną z najlepiej sprzedających się pisarzy niemieckojęzycznych. Zasłynęła także dzięki „Trylogii Snów” (znanej też jako seria „Silver”). Czytelnicy kochają ją przede wszystkim za niepowtarzalny styl, na który składają się trzymająca w napięciu narracja, niebanalne wątki romantyczne i błyskotliwe poczucie humoru.

 

Zaloguj się

Nie masz konta?