Fortuna, Must Read | Media Rodzina

Fortuna

Loty helikopterem, ogromne rezydencje, weekendy spędzane na jachtach, drogie życie. Cudownie jest być bogatym, prawda? Ale czy na pewno? Jeśli chcesz zanurzyć się w świecie niedostępnym dla większości z nas oraz zobaczyć, jak to naprawdę jest być bajecznie bogatym, to książki z kategorii Fortuna będą dla Ciebie idealnym wyborem.

Bogactwem aż epatuje z naszej bestsellerowej serii The Inheritance Games autorstwa Jennifer Lynn Barnes. To trylogia przepełniona tajemnicą, zagadkami i niebezpieczeństwami. A wszystko zaczyna się, gdy Avery otrzymuje spadek od nieznanego sobie miliardera, Tobiasa Hawthorne’a. Aby go otrzymać, dziewczyna musi przenieść się do ogromnego, ale też pełnego sekretnych przejść i zagadek Hawthorne House, w którym mieszka wydziedziczona rodzina zmarłego. Zobacz, jak poradzi sobie wrzucona w świat przywilejów i bogactwa Avery!

Do tej kategorii idealnie pasuje też książka Tess Sharpe – Dziewczyny, którymi byłam. Opowiada ona o Norze, córce zawodowej oszustki, która trafia w sam środek napadu na bank – i to wraz ze swoim byłym chłopakiem i aktualną dziewczyną. To historia pełna zwrotów akcji, ale również pokazująca, że pieniądze to naprawdę nie wszystko – bo są na świecie rzeczy, których nie warto dla nich poświęcać.

Zaloguj się

Nie masz konta?