Książkowe zapowiedzi na rok 2024!

3 stycznia 2024

Książkowe zapowiedzi na rok 2024!

Jakie książki wydamy w tym roku? Wszystkich asów z rękawa jeszcze nie wyciągniemy, ale chętnie opowiemy Wam o kilku fenomenalnych historiach, które poznacie już w 2024!

 

W imprincie Must Read spodziewajcie się chwytających za serce, czasami magicznych, a także wypełnionych akcją powieści young adult. W wydawnictwie Gorzka Czekolada ukażą się z kolei książki dla nieco starszych czytelników. Znajdziecie wśród nich zarówno te zabawne, te wzruszające, jak i te niesamowicie gorące historie (18+)! Zapraszamy, sprawdźcie, jakie książkowe zapowiedzi na 2024 rok ujawniliśmy!

 

WYDAWNICTWO MUST READZAPOWIEDZI KSIĄŻKOWE NA ROK 2024

 

W tym roku w Must Read ukaże się całe mnóstwo doskonałych powieści dla młodzieży. Będą to zarówno kontynuacje uwielbianych serii, jak i zupełnie nowe historie, które tylko czekają na to, by je odkryć. Z pewnością wielu z Was czeka na nową powieść Kerstin Gier, autorki „Trylogii Czasu” oraz „Trylogii Snów”. W nowej,  zapierającej dech w piersiach trylogii urban fantasy powraca także Anna Benning, autorka fenomenalnej trylogii Vortex! Nie zabraknie też łamigłówek, gier i niebezpieczeństw w piątym tomie bestsellerowej serii „The Inheritance Games”. Ponadto gwarantujemy, że Jennifer Lynn Barnes niejednokrotnie zaskoczy czytelników w nowej serii „The Naturals”. A jeśli czekacie na trzeci tom pełnej akcji serii „Dreadful”, mamy dobre wieści – szykujcie już miejsce na regale! W naszym wydawnictwie powitamy też Rebeccę Yarros, autorkę bestsellerowej powieści fantasy „Fourth Wing. Czwarte skrzydło”. Czy jej obyczajowa odsłona spodoba Wam się tak samo jak ta fantastyczna? Mamy nadzieję!

Co jeszcze dla Was szykujemy? Jakie książkowe zapowiedzi na rok 2024 już ujawniliśmy? Sprawdźcie!

 

 

NIEZAPOMINAJKA” – KERSTIN GIER

Quinn jest fajnym, mądrym i popularnym chłopakiem.

Matylda z kolei pochodzi ze znienawidzonej, mieszkającej po sąsiedzku, rodziny.
Dziewczyna ma słabość do powieści fantasy i zdecydowanie nie jest w jego typie.

Pewnej nocy Quinn spotyka na swojej drodze przerażające stworzenia i widzi rzeczy, które nie mogą pochodzić z tego świata.

Kto inny może stać się powiernikiem jego sekretów, gdy posągi zaczynają mówić kiepskimi rymami, a czaszki szkieletów uśmiechają się poufnie, jeśli nie dziewczyna po drugiej stronie ulicy, która tak naprawdę nic dla niego nie znaczy.

Quinn jednak nie przewidział, że on i Matylda zostaną wciągnięci w magiczną przygodę pełną niebezpieczeństw.

 

 

„THE NATURALS” – JENNIFER LYNN BARNES

(Polski tytuł i okładka w przygotowaniu)

 

Siedemnastoletnia Cassie ma naturalne zdolności w rozczytywaniu ludzi. Łącząc najdrobniejsze szczegóły, potrafi powiedzieć kim jesteś i czego pragniesz. Jednak nigdy nie traktowała tej umiejętności poważnie. Aż do momentu, gdy FBI zapukało do jej drzwi: zainicjowali tajny program wykorzystujący wyjątkowych nastolatków do rozwiązywania znanych niewyjaśnionych spraw kryminalnych, i Cassie jest im potrzebna.

Cassie nie zdaje sobie sprawy, że grozi jej większe ryzyko niż stawienie czoła kilku niewyjaśnionym zabójstwom, zwłaszcza gdy musi zamieszkać z grupą nastolatków, których umiejętności są równie nietypowe jak jej własne. Sarkastyczny, zamożny Michael ma talent w odczytywaniu emocji, którego używa, by przeniknąć do głowy Cassie – i nie tylko. Ponury Dean dzieli z Cassie dar profilowania, ale trzyma ją na dystans.

Wkrótce staje się jasne, że nikt w programie Naturalsi nie jest tym, za kogo się podaje. A gdy pojawia się nowy morderca, niebezpieczeństwo jest bliżej, niż kiedykolwiek mogła sobie wyobrazić Cassie. Uwięzieni w śmiertelnej grze w kotka i myszkę z mordercą, Naturalsi będą musieli wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, by po prostu przetrwać.

 

 

„THE PRISON HEALER” – LYNETTE NONI

(Tłum. Małgorzata Hesko-Kołodzińska i Piotr Budkiewicz, polski tytuł i okładka w przygotowaniu)

Siedemnastoletnia Kiva Meridan spędziła ostatnie dziesięć lat walcząc o przetrwanie w okrutnym więzieniu Zalindov, pracując jako więzienna uzdrawiaczka.

Kiedy Królowa Rebeliantów zostaje schwytana, Kiva dostaje zlecenie utrzymania chorej kobiety przy życiu na tyle długo, by ta przeszła Próbę Przejścia: serię wyzwań związanych z żywiołami – powietrzem, ogniem, wodą i ziemią, przeznaczonych tylko dla najbardziej niebezpiecznych przestępców.

Wtedy przychodzi zakodowana wiadomość od rodziny Kivy zawierająca pojedyncze polecenie: „Nie pozwól jej umrzeć. Nadchodzimy.” Świadoma, że Próby zabiją schorowaną królową, Kiva ryzykuje własne życie, by dobrowolnie zastąpić ją w tych wyzwaniach. Jeśli jej się uda, zarówno ona, jak i królowa otrzymają wolność.

Ale dotąd nikt ich nie przeżył.

Z nieuleczalną epidemią szalejącą w Zalindov, tajemniczym nowym więźniem walczącym o serce Kivy, i buntującymi się więźniami, Kiva nie może pozbyć się okropnego przeczucia, że jej próby dopiero się zaczynają.„THE WAY I AM NOW” – AMBER SMITH

(Polski tytuł i okładka w przygotowaniu)

„The Way I Am Now” to kontynuacja „Już nie ma tamtej mnie” – bolesnej historii o zmaganiu się z traumą, ale też opowieści o sile młodej dziewczyny, która doświadcza licznych rozczarowań i nieznośnego bólu wchodzenia w dorosłość, pierwszej miłości i pierwszych zawodów miłosnych, utraty i odbudowywania przyjaźni. A przy okazji po prostu próbuje przetrwać.

Eden i Josh nigdy nie mieli szans na zdrowy związek. Kiedy spotykali się w szkole średniej, każde z nich miało własne problemy, które negatywnie wpływały na ich relację. Josh nie wiedział, że Eden dźwigała ciężar wyniszczającej napaści na tle seksualnym, podczas gdy Josh zmagał się z własną walką związaną z posiadaniem ojca alkoholika.

Kilka miesięcy po tym, jak Eden i dwie inne dziewczyny publicznie oskarżyły osobę odpowiedzialną za gwałt, Eden rozpoczyna studia, a jej sprawa trafia do sądu. Teraz, kiedy ona i Josh ponownie się spotykają, wydaje się, że w końcu każde z nich jest we właściwym miejscu i czasie. Ale czy ich miłość jest wystarczająco silna, aby przezwyciężyć wyzwania dnia codziennego oraz trudy procesu, który zadecyduje, czy oprawca w końcu poniesie karę?

 
 

„JAD Z MROKU I SŁODYCZY” – JUDY I. LIN

(Tłum. Kaja Makowska, polska okładka w przygotowaniu)

 

Drugi tom fenomenalnej dylogii fantasy zapoczątkowanej książką „Napar z magii i trucizny”!

W królestwie Dàxi zawitało wielkie zło. Wygnany książę powrócił, by sięgnąć po władzę. Odzyskaniu tronu smoka towarzyszyły masowe zatrucia, które utrzymywały ludność w strachu i nieufności.

Ning, młoda, ale potężna shénnóng-shi – posługująca się starożytną umiejętnością parzenia herbaty – eskortuje księżniczkę Zhen na wygnanie. Dołączają do nich lojalna strażniczka księżniczki, Ruyi oraz świeżo uleczona siostra Ning, Shu. Cztery młode kobiety podróżują wspólnie po królestwie w poszukiwaniu sojuszników, którzy pomogą wygnanym wypędzić najeźdźców i odzyskać prawowity tron Zhen.

Jednak złoty wąż nadal nawiedza sny Ning, obdarzając ją wizjami wojny i rozlewu krwi. Zło o wiele starsze niż drobne ludzkie konflikty zostało obudzone, a cała magia w krainie może nie wystarczyć, by powstrzymać je przed pochłonięciem świata…„DARK SIGILS” – ANNA BENNING

(Polski tytuł i okładka w przygotowaniu)Magia istniała kiedyś tylko w snach. Była tajemniczą siłą, która czyniła cuda. Ale magia tak nie wygląda. Rayne wie o tym lepiej niż ktokolwiek inny. Prawdziwa magia jest mroczna i niebezpieczna, a jednak jest jedyną szansą Rayne na przetrwanie w londyńskich slumsach.

Używając specjalnych artefaktów, zwanych pieczęciami, nauczyła się korzystać z połyskującego niebieskiego płynu… i z nim walczyć. Ale kiedy magia wymyka się spod kontroli, tylko jeden chłopiec może pomóc Rayne. To on włada najpotężniejszymi pieczęciami na świecie i daje Rayne wybór: albo magia płynąca w jej żyłach ją zabije, albo ona zwiąże swoje życie z Mrocznymi Pieczęciami. Na zawsze.


„COŚ JAKBY MAGIA” – EMMA MILLS

Ucząca się zawodu piekarki dziewczyna niechętnie rusza na wyprawę pełną magii i nowych przyjaźni, po drodze spotykając prawdziwego księcia, któremu grozi niebezpieczeństwo.

 

Praca w piekarni pani Basil nie należy do przyjemnych, a 17-letnia uczennica Aurelia zmaga się pracą nad siły i brakiem szacunku. Mimo to nie zamierza rzucać stanowiska, bo daje jej ono poczucie stabilności – twardo stąpająca po ziemi nastolatka potrafi to docenić. Dlatego pokornie milczy i odmawia sobie nawet prawa do marzeń – do chwili, gdy próg piekarni przekracza nieznajoma i podaje jej sakiewkę z Kamieniami Poszukiwaczy. W krainie, w której Poszukiwanie wyszło z mody jeszcze zanim sama magia z niej wyszła, umiejętność posługiwania się Kamieniami należy do wyjątków – lecz Aurelia to potrafi.

Nieznajoma, która okazuje się nieustraszoną łowczynią głów o imieniu Iliana, prosi Aurelię o pomoc przy ratowaniu kogoś z Boru — co podejrzanie pachnie przygodą… A kiedy osobą potrzebującą ratunku okazuje się Książę Markot, czarujący, acz niezwykły członek rodziny królewskiej, ostrożna egzystencja Aurelii zostaje postawiona na głowie. Zanim się orientuje, co się dzieje, jest w połowie szalonej wyprawy pełnej magicznych portali, z trollką starszą niż wiele drzew (i kilka skał), by wyjaśnić niebezpieczną pałacową intrygę.

Jednak jeszcze niebezpieczniejsze okazuje się uczucie, którym zaczyna darzyć księcia Markota. Im więcej czasu z nim spędza, tym trudniej jej mierzyć się z myślą, że musi wrócić do samotnego, lecz stabilnego życia w piekarni. Czy będzie musiała wybrać między nauką a sercem?

„FULL MEASURES” –
REBECCA YARROS

(tłum. Katarzyna Agnieszka Dyrek, polski tytuł oraz okładka w przygotowaniu)

„Wiedziała. To dlatego Mama nie otworzyła drzwi. Wiedziała, że on nie żyje.”

Żyjąc dwadzieścia lat jako córka wojskowego, Ember Howard też wiedziała. Żołnierze przy drzwiach oznaczali, że jej tata nigdy nie wróci do domu. Nie wiedziała za to, że odnajdzie siłę, by zatroszczyć się o swoją się rodzinę, gdy jej mama się załamie.

W tym samym czasie w jej życie wkracza Josh Walker. Gwiazda hokeja, jej nowy sąsiad i posiadacz pociągających dłoni, które nieustannie próbują ją ratować. Ma swoje sposoby na złagodzenie jej bólu jednym spojrzeniem czy dotknięciem. Pomimo że Ember pragnie wyłączyć swoje uczucia, nie może zaprzeczyć istnienia intensywnej przyciągającej siły między nimi.

Do czasu, gdy sekret Josha burzy ich świat.

„THE GRANDEST GAME” – JENNIFER LYNN BARNES

(Polski tytuł oraz okładka w przygotowaniu)

Siedem biletów. Wyspa marzeń. Życiowa szansa.

WELCOME TO THE GRANDEST GAME!

W corocznym konkursie organizowanym przez miliarderkę Avery Grambs i czterech braci Hawthorne może wziąć udział tylko siedmiu uczestników.

Zaprojektowana, aby dać każdemu z nich szansę na sławę i fortunę gra, wymaga otrzymania jednego z siedmiu złotych biletów. Zwycięstwo w konkursie zapewni im nie tylko rozpoznawalność, ale przede wszystkim ogromną fortunę. Dlatego też każdy z graczy zrobi wszystko, aby wygrać.

Co ich napędza? Pieniądze, władza, powody, których wolą nie ujawniać. A pośród tego wszystkiego znajduje się Grayson Hawthorne, któremu powierzono kluczową rolę w tegorocznej grze.

W miarę jak napięcie rośnie, a wymagające wyzwania sprawiają, że gracze docierają do granic możliwości – fizycznych, psychicznych i emocjonalnych – szybko staje się jasne, że nie wszyscy grają zgodnie z zasadami.

Jennifer Lynn Barnes ponownie zaprasza do świata The Inheritance Games, w którym znani bohaterowie i nowe postacie zderzają się w grze, której nigdy nie zapomnisz. Czy podejmiesz wyzwanie i weźmiesz udział w grze o miliony?

 

„ALL IN. SERCE ZE SZKŁA” – EMMA SCOTT

(tłum. Katarzyna Agnieszka Dyrek)

Kacey, gitarzystka frontmenka, jest utalentowana, charyzmatyczna i krucha jak szkło. Otoczona tysiącami fanów żyje w samotności od koncertu do koncertu, powoli staczając się po równi pochyłej.

Jonah, obdarzony talentem artysta, żyje w samotności, jaką potrafi znieść tylko ktoś naprawdę silny. Bo Jonah jest silny i gotowy na nieuniknione.

Dla żadnego z nich to nie jest czas na nowy związek. Gdy jednak przydarza im się coś prawdziwego – coś, co wszystko zmienia, co przynosi ukojenie, daje szaleńczą radość i niewyobrażalny smutek, coś pięknego i kruchego jak szkło – czy warto wtedy oglądać się za siebie?„DREADFUL. TOM 3. ZEMSTA JEST NAJWAŻNIEJSZA” – OHANKA

 

Istnieje tylko jeden priorytet. Najważniejsza jest zemsta. Po powrocie do Nowego Jorku Effie stara się wrócić do dawnego życia. Towarzystwo starego przyjaciela oraz znane ulice rodzinnego miasta mają sprawić, że koszmary znikną, a ona jakimś cudem zapomni.

Ucisk tęsknoty nie opuszcza jednak jej serca. Ponadto okazuje się, że jedna z jej przyjaciółek ma kłopoty i aby ją ocalić, Effie musi zebrać na nowo nieistniejącą już grupę przyjaciół z Gold Coast.

Czy będą potrafili zapomnieć o starych ranach? Czy nowe przeszkody nie zniszczą ich relacji na dobre? I czy wybór między dawnymi przyjaciółmi, a nowymi sprzymierzeńcami będzie oczywisty?

WYDAWNICTWO GORZKA CZEKOLADA – KSIĄŻKOWE ZAPOWIEDZI NA ROK 2024

 

Gorzka Czekolada dostarczy mnóstwo rozrywki nieco starszym czytelnikom. Szczególnie zadowolone będą dorosłe fanki książek Julii Biel, bo jej gorący „Times New Romans” jest właśnie dla nich! W tym roku w naszym wydawnictwie ukaże się także drugi tom powieści „Delilah Green ma to gdzieś”, ponadto na spragnione wrażeń czytelniczki (i czytelników) będzie czekała kolejna gorąca powieść Lucy Score. Z kolei po książce „Poważny i nieromantyczna” nadszedł czas na kolejną komedię romantyczną Ashley Poston –  z subtelnym wątkiem fantastycznym. A jeśli szukacie wzruszającej, pięknej, humorystycznej historii o poszukiwaniu szczęścia na nowo, zwróćcie uwagę na  powieść bestsellerowej autorki Kristan Higgins.

Zobaczcie, jakie książkowe zapowiedzi na rok 2024 już zdradziliśmy!,,TIMES NEW ROMANS” – JULIA BIEL

 

Autor romansów i autorka kryminałów, którzy mają napisać razem bestseller? Jasne!

Coś jeszcze? Dobrze by było, gdyby przy okazji udawali parę, zamieszkali pod jednym dachem, w mediach społecznościowych wyglądali na zachwyconych i szaleńczo w sobie zakochanych. Problem w tym, że się nie znoszą, mimo że w dzieciństwie byli najlepszymi przyjaciółmi. Mimo że byli sąsiadami i w domku na drzewie tworzyli swoje pierwsze historie i snuli plany na przyszłość. Rozdzieleni przez tragedię, lądują po dwóch stronach kraju, ale choć wszystko ich dzieli, to wciąż zbyt wiele ich łączy, żeby to zignorować – wydawca, pasja, niedomknięta przeszłość…

Theo Hardy jest młody, przystojny, utalentowany i nigdy nie przegrywa.

Ellie Golding jest ambitna, poukładana i zapatrzona w przyszłość.

Warto dodać, że… on jest dla niej tym jedynym… któremu ona nie wybaczy!„TO, CO CHCEMY ZOSTAWIĆ ZA SOBĄ” – LUCY SCORE

(Tłum. Monika Wiśniewska)

To, co chcemy zostawić za sobąTrzeci tom gorącej serii Knockemout (,,To, co zostaje w nas na zawsze”, „To, co skrywamy przed światem”).

„Istniała tylko jedna kobieta, która mogła mnie wyzwolić. Ale wolałbym sczeznąć, niż prosić o cokolwiek Sloane Walton.”

Lucian Rollins to żądny zemsty potentat. Chcąc zatrzeć skazę na rodowym nazwisku zostawioną przez ojca, każdą minutę spędza na budowaniu niezniszczalnego imperium. Im więcej pieniędzy i władzy zgromadzi, tym bezpieczniej będzie się czuł. Sen z powiek spędza mu jednak pewna energiczna bibliotekarka.

Sloane Walton jest niepokorna i zdeterminowana, by kontynuować walkę swojego ojca o sprawiedliwość. Musi jedynie dowiedzieć się, co mężczyzna, którego nienawidzi, zrobił jej – lub dla jej rodziny. Połączona z Lucianem mrocznym sekretem z przeszłości i wzajemną niechęcią, Sloane obdarza go ograniczonym zaufaniem, by osiągnąć swój cel.

Kiedy gwałtowna sprzeczka przypadkowo zamienia się w grę wstępną, ta dwójka wcale nie żałuje swojej gorącej przygody na jedną noc. Jednak sprawy nie są tak proste jak by się mogło wydawać…„PACK UP THE MOON” – KRISTAN HIGGINS

(Polski tytuł i okładka w przygotowaniu)

Co miesiąc jeden list. To jest to, co decyduje się zostawić swojemu mężowi Lauren, gdy dowiaduje się, że umiera.

Joshua i Lauren są idealną parą. Świeżo po ślubie, są szalenie zakochani, każde z sukcesem i satysfakcją podąża swoją ścieżką kariery. Potem okazuje się, że Lauren jest śmiertelnie chora.

W miarę postępu choroby Laury, Joshua walczy o to, by jak najlepiej wykorzystać czas, jaki mu został z żoną, i pogodzić się z przyszłością – przyszłością bez jedynej kobiety, którą kiedykolwiek kochał.

Ale Lauren ma plan, jak pomóc mężowi ruszyć naprzód. Plan ukryty w listach, które mu zostawia. W tych listach, po jednym na każdy miesiąc w roku po jej śmierci, Lauren prowadzi Joshuę przez ból, złość i zaprzeczenie.

 „ASTRID PARKER DOESN’T FAIL” – ASHLEY HERRING BLAKE

(Polski tytuł i okładka w przygotowaniu)

Drugi tom ekscytującej serii Bright Falls, zapoczątkowajen queerową komedią romantyczną „Delilah Green ma to gdzieś”.

 

Tym razem stery w powieści przejmuje Astrid Parker, która rok wcześniej zerwała z narzeczonym. Po tych wydarzeniach rzuciła się w wir pracy – znajomi obawiają się wręcz, że dostała na jej punkcie obsesji.

Kiedy więc Pru Everwood prosi ją, aby została projektantką renowacji Everwood Inn, która będzie emitowana w popularnym programie o remontach domów, Innside America, Astrid wie, że praca przy tym projekcie, może być lekarstwem na dotychczasowe niepowodzenia.

Jednak Astrid nigdy nie planowała zatrudnienia Jordan Everwood, wnuczki Pru i jednocześnie osoby odpowiedzialnej za renowację zajazdu, która gardzi nowoczesnymi rozwiązaniami projektowymi stosowanymi przez Astrid.

Jordan jest zdeterminowana, by zachować historię swojej rodzinnej gospody, zwłaszcza że reszta jej życia legła w gruzach. Z czasem determinacja zamienia się w sabotaż, który burzy idealny plan Astrid. Jednak gdzieś po drodze ich wzajemna niechęć zamienia się w coś zupełnie innego, a Astrid musi zdecydować, czym tak naprawdę jest sukces. I odpowiedzieć na pytanie czy zamierza prowadzić życie takie, jakie sobie zaprojektowała, czy takie, jakiego naprawdę pragnie?„THE SEVEN YEAR SLIP” – ASHLEY POSTON

(Tłum. Monika Wiśniewska; polski tytuł i okładka w przygotowaniu)

Miłość nie jest kwestią czasu, a… kwestią momentu!

Dlatego Clementine obmyśla plan, który zapewni bezpieczeństwo jej sercu: bądź zajęta, ciężko pracuj, znajdź kogoś przyzwoitego do kochania i pamiętaj o gonieniu za księżycem. To ostatnie jest głupie i oczywiście metaforyczne, ale ciotka zawsze jej powtarzała, że potrzebne jest przynajmniej jedno wielkie marzenie, aby móc dalej działać.

I przez ostatni rok ten plan wypalił bez żadnych problemów. Głównie. Część miłosna jest trudna, ponieważ nie chce się do nikogo zbytnio zbliżać – nie jest pewna, czy jej serce to wytrzyma.

A potem znajduje w kuchni mieszkania swojej zmarłej ciotki dziwnego mężczyznę. Mężczyznę o miłych oczach, mówiącego z południowym akcentem i z zamiłowaniem do cytrynowych ciast. Mężczyzny, dla którego kiedyś straciłaby głowę. I może znowu się tak stanie.

Tyle że on istnieje w przeszłości. Dokładnie siedem lat temu. A ona, całkiem dosłownie, żyje za siedem lat – w jego przyszłości.

Ciotka zawsze mówiła, że to mieszkanie jest skrawkiem czasu, miejscem, w którym chwile zlewają się ze sobą jak akwarele. Clementine wie, że jeśli się zakocha, będzie zgubiona. „MAGGIE MOVES ON” – LUCY SCORE

(Tłum. Maciej Potulny; polski tytuł i okładka w przygotowaniu)

Specjalistka od renowacji domów i gwiazda YouTube, Maggie Nichols, bierze się za kolejne wyzwanie. Przybywa do malutkiego Kinship w stanie Idaho tylko z łóżkiem polowym i ekspresem do kawy.

Jest gotowa przywrócić do życia zrujnowany wiktoriański dom w ciągu czterech miesięcy. Ma listy zadań do zrealizowania, plany i zespół. Tego, czego jej brakuje, to czas, by zainteresować się seksownym i wyluzowanym ogrodnikiem, Silasem Wrightem.

Ten mężczyzna sprowadza flirt na zupełnie nowy poziom. I robi to bez koszuli, a czasem… bez spodni. I jest imponująco wytrwały. Ale Maggie nie interesuje zapuszczanie korzeni. Zwłaszcza że fani śledzą jej podróże po kraju, podczas których odnawia zniszczone domy, zamieniając je w wymarzone do zamieszkania miejsca. Niemniej krótkotrwały romans mógłby się wpasować w jej kalendarz. Przecież pamięta jak to jest dobrze się bawić. Mniej więcej.

Gdy ich lato staje się naprawdę gorące, Silasowi udaje się zburzyć emocjonalne mury, które Maggie budowała latami, wprowadzając ją w stan paniki. Finał projektu zbliża się wielkimi krokami i Maggie musi podjąć decyzję. Ale jak może pozostać na miejscu, skoro jej cała kariera opiera się na ruszaniu dalej?Zaloguj się

Nie masz konta?