3 nominacje w plebiscycie Książki Roku 2023 | Media Rodzina
Książka roku 2023

1 lutego 2024

3 nominacje w plebiscycie Książki Roku 2023 Lubimyczytać.pl

Grupa Wydawnicza Media Rodzina z trzema nominacjami w dziewiątej edycji Plebiscytu Książka Roku 2023 Lubimyczytać.pl. Sprawdź gdzie i do kiedy możesz oddać swój głos na najlepszą książkę roku aż w 15 kategoriach.

Rusza głosowanie w największym plebiscycie czytelników. W rękach internautów leży los 130 książek autorów polskich i zagranicznych, nominowanych do tytułu Książki Roku 2023. W największym polskim plebiscycie głosować można w 15 kategoriach, w tym w nowo powstałej kategorii Romantasy. Czytelnicy oddadzą głosy również na Człowieka Książki i najlepszą Ekranizację 2023 roku, a ambasadorem filmowej kategorii został Tomasz Raczek.

 

KSIĄŻKA ROKU 2023 LUBIMYCZYTAĆ.PL

Dziewiąta edycja Plebiscytu Książka Roku 2023 potrwa do 29 lutego. Do tego czasu każdy internauta może oddać swój głos i wybrać najlepsze książki minionego roku.  Zespół serwisu lubimyczytać.pl, na podstawie milionów ocen i opinii czytelników, nominował 130 tytułów, 59 polskich i 74 zagranicznych autorów z 54 wydawnictw w 15 kategoriach. Laureatów poznamy podczas uroczystej gali finałowej 8 marca. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Poznania, Jacek Jaśkowiak.

 

TRZY NOMINACJE DLA MEDIA RODZINY

Miło nam poinformować, że książki Grupy Wydawniczej Media Rodzina otrzymały aż 3 nominacje w dziewiątej edycji Plebiscytu Książka Roku 2023 Lubimyczytać! Nasze tytuły zostały docenione w trzech kategoriach:

 

1. Literatura obyczajowa, romans: „To, co zostaje w nas na zawsze” Lucy Score

 To, co zostaje w nas na zawsze

 

2. Literatura dziecięca: „Być jak kapibara” Michela Fabbri

 Być jak kapibara

 

3. Literatura młodzieżowa: „The Inheritance Games. Tom 3. Ostatni gambit” Jennifer Lynn Barnes

 The Inheritance Games. Tom III. Ostatni gambit

 

JAK ZAGŁOSOWAĆ W PLEBISCYCIE?

Głosowanie czytelników trwa do końca lutego na stronie: https://lubimyczytac.pl/plebiscyt

Będziemy wdzięczni za każdy oddany na nasze książki głos!

Zaloguj się

Nie masz konta?