Nowa książka z kultowej serii!

23 września 2022

Dobra wiadomość dla fanów Harry’ego Pottera. Nowa książka z kultowej serii!

Harry’ego Pottera zna chyba każdy. Książki z kultowej serii cieszą się ogromną popularnością, niesłabnącą pomimo upływu lat. Już w październiku na rynku ukaże się nowa książka z kultowej serii Harry Potter!

 

NOWA KSIĄŻKA Z KULTOWEJ SERII HARRY POTTER

 

Harry Potter i Zakon Feniksa - wydanie ilustrowaneHarry Potter i Zakon Feniksa w wydaniu ilustrowanym to długo wyczekiwany, piąty tom cyklu Harry Potter w pięknie ilustrowanej edycji!

Harry’ego czeka kolejny rok nauki w Hogwarcie i chciałby jak najszybciej spotkać się ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi, Ronem i Hermioną. Wygląda jednak na to, że nowy rok nauki będzie obfitował w wiele dramatycznych wydarzeń. Lord Voldemort powrócił i cały czarodziejski świat musi to przyjąć do wiadomości…

Przypominamy, że nowa książka z kultowej serii ukaże się już niedługo – premiera ilustrowanej edycji Harry’ego Pottera i Zakonu Feniksa już 12 października!

 

 

ILUSTROWANE WYDANIE NAJPOPULARNIEJSZEJ SERII ŚWIATA

 

Po kilkunastu latach od polskiej premiery pierwszej części Harry’ego Pottera, na naszym rynku ukazało się ilustrowane wydanie opowieści o najsłynniejszym czarodzieju świata. Jest to edycja z wieloma niesamowitymi ilustracjami, w twardej oprawie i większym formacie. Autorem grafik jest Brytyjczyk Jim Kay, zdobywca nagrody Kate Greenway Medal. Podczas pracy nad piątym tomem pomagał mu Neil Packer, równie zdolny artysta, którego ilustracje idealnie oddają klimat serii.

 

 

ZOBACZ ILUSTRACJE Z WNĘTRZA!

 

Światło dzienne ujrzało już kilka ilustracji, które z przyjemnością prezentujemy! Jedną z nich jest mroczna grafika Jima Kaya, na której widać scenę z przesłuchania Harry’ego w Ministerstwie Magii. Druga ilustracja jest z kolei tak barwna, jak przedstawione na niej postacie – Luna i Neville! Artysta doskonale przedstawił również Grimmauld Place, które skrywa się przed mugolskimi oczami pod postacią starej rudery. Jednym z przykładów znakomitych dzieł Neila Packera jest z kolei piękne wyobrażenie centaura Firenzo i jego klasy wróżbiarstwa.

 

© JK Rowling, Ilustracje: Jim Kay i Neil Packer

 

 

HARRY POTTER W WERSJI ILUSTROWANEJ – WSZYSTKIE CZĘŚCI

 

Do tej pory w edycji ilustrowanej ukazało się pięć części Harry’ego Pottera:

 Harry Potter i Kamień Filozoficzny. Tom 1. (wyd. ilustrowane)
– Harry Potter i Komnata Tajemnic. Tom 2. (wyd. ilustrowane)
 Harry Potter i Więzień Azkabanu. Tom 3. (wyd. ilustrowane)
Harry Potter i Czara Ognia. Tom 4. (wyd. ilustrowane)
Harry Potter i Zakon Feniksa. Tom 5. (wyd. ilustrowane)

 

 

Zaloguj się

Nie masz konta?