seria Kazik

Kazik

Kazik, jak każde inne dziecko, przeżywa swoje małe, codzienne przygody i doświadcza związanych z nimi uczuć. To, co dorosłemu wydaje się błahe, dla dziecka może być wielką sprawą i wyzwolić ogromne emocje. Ach, jak trudno jest przerwać zabawę w najlepszym momencie! Ach, jakie to przygnębiające, kiedy tak bardzo ma się ochotę na lody, a tymczasem kawiarnia akurat jest zamknięta!

Na szczęście rodzice znają świetne metody na radzenie sobie ze złością, smutkiem czy innymi emocjami, z którymi musi zmierzyć się mały Kazik.

 

SERIA „KAZIK”

Książki o Kaziku mają właściwości terapeutyczne – chłopiec uczy się mierzyć z rzeczywistością, a razem z nim mali czytelnicy. Dodatkowo każda historyjka opatrzona jest komentarzem autorki, który tłumaczy, dlaczego dzieci reagują w określony sposób i jak my, dorośli, możemy pomóc im – i sobie – w kryzysowych sytuacjach.

Kazik czuje smutek      Kazik czuje złość      

 

O AUTORKACH

Aleksandra Belta-Iwacz – psycholożka, terapeutka pedagogiczna, trenerka umiejętności społecznych, twórczyni platformy MAMOLOGIA, autorka kursów, ebooków, webinarów, instagramerka, żona i mama. Mówi o sobie: Wspieram rodziców, którzy „szukają sposobów na to, żeby nie oszaleć”. Książki o Kaziku mogą być jednym z nich!

Ewa Michalska to niezwykle uzdolniona ilustratorka, której talent podziwiać można w książkach z serii Kazik. Jest wielką miłośniczką ilustracji, przygód i bujania w obłokach.  Z wielkiej pasji tworzenia i chęci dzielenia się nią, powstała jej pracownia ilustracji dziecięcej „Czary Malary”.

 

Zaloguj się

Nie masz konta?