Trylogia Cynamon

Cynamon

Cynamon to wciągająca i zakręcona seria książek dla nastolatek autorstwa Dagmar Bach. Witajcie w pogmatwanym multiwersum Victorii King, w którym głównym winowajcą jest… cynamon!

Seria cynamonowa łączy wszystkie elementy, które są gwarancją dobrej lektury. Trzymająca w napięciu narracja, niebanalny wątek romantyczny i błyskotliwe poczucie humoru. To wszystko w zachwycającej oprawie graficznej – z przezroczystą obwolutą z częściowym zadrukiem!

 

TRYLOGIA CYNAMON

 

Piętnastoletnia Vicky ma pewną kłopotliwą przypadłość – zdarza jej się przeskakiwać do równoległego świata. W jednej chwili czuje zapach cynamonu, a w drugiej ląduje gdzieś indziej. Do tego zamienia się miejscami z pewną złośliwą zołzą, która wygląda tak jak ona! I kiedy jako Tori musi sobie poradzić w obcym miejscu, jej drugie ja sieje spustoszenie w prawdziwym życiu dziewczyny, wtykając nos w nie swoje sprawy, zwłaszcza te miłosne…

Pełna humoru, niepowtarzalna love (a raczej cynamon) story dla wszystkich, którzy mają pewność, że oprócz naszego istnieje jeszcze wiele innych (wszech)światów.

 

SERIA CYNAMON – W JAKIEJ KOLEJNOŚCI CZYTAĆ?

 

Do tej pory w serii ukazały się trzy tomy.

Cynamon, chłopaki i ja to pierwszy tom serii, w którym czytelnik poznaje Vicky (oraz Tori) i po raz pierwszy wyczuwa zapach cynamonu. W drugiej części cynamonowej serii – Cynamon, kłopoty i ja – wystąpi pewien obłąkany gość i jeszcze bardziej obłąkany ptak. Pojawi się także wymarzony facet (co najmniej jeden). Poza tym eksperymentalne sprzęty sportowe, zakochana ciotka i Sen (a może raczej koszmar) nocy letniej. Przekonajcie się, czy Vicky uda się zgłębić tajemnicę swojej wyjątkowej przypadłości! Rozwiązanie zagadki czytelnicy poznają w trzeciej części – Cynamon, sekrety i ja. Czy zawsze warto mieć pod ręką zestaw do udzielania pierwszej pomocy? Dlaczego konkursy wcale nie są takie złe? Jak to się dzieje, że rodzinne sekrety czasem przestają być sekretami?

 

CYNAMON – ZWIASTUNY KSIĄŻEK

 

 

O AUTORCE

 

Dagmar Bach zadebiutowała serią Cynamon i szturmem zdobyła serca czytelniczek. Dzięki stu tysiącom sprzedanych egzemplarzy wielokrotnie znalazła się na liście bestsellerów magazynu „Dein SPIEGEL”. Autorka zawsze wierzyła w koncepcję wieloświatów, stąd więc przygody Vicky w zakręconym multiwersum. W jednym z równoległych światów autorka była na przykład architektką wnętrz… Tymczasem odnalazła szczęście w pisarstwie i cieszy się, że ta praca pozwala jej na podróże do najróżniejszych miejsc.

 

Zaloguj się

Nie masz konta?