Dagmar Bach | Książki | Wydawnictwo Media Rodzina
Dagmar Bach
Photo © Hermann Köpf

Dagmar Bach

Dagmar Bach zadebiutowała serią Cynamon i szturmem zdobyła serca czytelniczek. Dzięki stu tysiącom sprzedanych egzemplarzy wielokrotnie znalazła się na liście bestsellerów magazynu „Dein SPIEGEL”. Autorka zawsze wierzyła w koncepcję wieloświatów, stąd więc przygody Vicky w zakręconym multiwersum. W jednym z równoległych światów autorka była na przykład architektką wnętrz… Tymczasem odnalazła szczęście w pisarstwie i cieszy się, że ta praca pozwala jej na podróże do najróżniejszych miejsc. Dagmar Bach mieszka z rodziną w Monachium.

 

TRYLOGIA CYNAMON – DAGMAR BACH

 

Piętnastoletnia Vicky ma pewną kłopotliwą przypadłość – zdarza jej się przeskakiwać do równoległego świata. W jednej chwili czuje zapach cynamonu, a w drugiej ląduje gdzieś indziej. Do tego zamienia się miejscami z pewną złośliwą zołzą, która wygląda tak jak ona! I kiedy jako Tori musi sobie poradzić w obcym miejscu, jej drugie ja sieje spustoszenie w prawdziwym życiu dziewczyny, wtykając nos w nie swoje sprawy, zwłaszcza te miłosne…

Pełna humoru, niepowtarzalna love (a raczej cynamon) story dla wszystkich, którzy mają pewność, że oprócz naszego istnieje jeszcze wiele innych (wszech)światów.

 

SERIA CYNAMON – W JAKIEJ KOLEJNOŚCI CZYTAĆ?

 

Do tej pory w serii ukazały się trzy tomy, które należy czytać w ustalonej kolejności. Cynamon, chłopaki i ja to pierwszy tom serii, w którym czytelnik poznaje Vicky (oraz Tori) i po raz pierwszy wyczuwa zapach cynamonu. W drugiej części cynamonowej serii – Cynamon, kłopoty i ja – wystąpi pewien obłąkany gość i jeszcze bardziej obłąkany ptak. Pojawi się także wymarzony facet (co najmniej jeden). Poza tym eksperymentalne sprzęty sportowe, zakochana ciotka i Sen (a może raczej koszmar) nocy letniej. Przekonajcie się, czy Vicky uda się zgłębić tajemnicę swojej wyjątkowej przypadłości! Rozwiązanie zagadki czytelnicy poznają w trzeciej części – Cynamon, sekrety i ja. Czy zawsze warto mieć pod ręką zestaw do udzielania pierwszej pomocy? Dlaczego konkursy wcale nie są takie złe? Jak to się dzieje, że rodzinne sekrety czasem przestają być sekretami? Sięgnij po tę serię i dowiedz się!

 

Zaloguj się

Nie masz konta?