Seria Charlie, Sam Copeland | Wydawnictwo Media Rodzina
Seria Charlie, Sam Copeland

Charlie

Seria Charlie opowiada o pozornie zwykłym, dziewięcioletnim chłopcu, który ma jednak niesamowitą moc. Potrafi on zmieniać się w rozmaite zwierzęta, od pchły przez pająka i węża aż do wilka. Jest tylko jeden problem – dzieje się to wyłącznie wtedy, gdy chłopiec jest zestresowany lub zmartwiony. A że w życiu chłopca problemów ostatnio nie brakuje, Charlie musi nauczyć się kontrolować tę tajemniczą moc!

Sam Copeland stworzył przezabawną i pomysłową serię, która zawiera także drugie dno. Otóż metamorfozy głównego bohatera mają swoje pochodzenie w towarzyszącym chłopcu stresie. Jest to zapewne jeden ze sposobów radzenia sobie z traumą.

 

SERIA CHARLIE – SAM COPELAND

Seria Charlie składa się z następujących tytułów:

Charlie zmienia się w kurczaka – poważna choroba starszego brata Charliego, a następnie kłopoty finansowe rodziców chłopca powodują, że ze stresu przemienia się on w kurczaka!

Charlie przemienia się w T-Rexa – firma taty Charliego wpada w kłopoty, więc rodzinie grozi konieczność sprzedaży domu i przeprowadzki do cioci Brendy. Te tarapaty sprawiają, że trudno mu kontrolować, w którym momencie zmieni się w zwierzę. A jeszcze trudniej jest mu wrócić do ludzkiej postaci.

Charlie przeobraża się w mamuta – tym razem Charlie jedzie z klasą na wycieczkę do zoo. Czy spotka tam mamuta? Czy Charlie rozwikła tajemnicę pieluch, zanim świat pozna jego największy sekret? I czy dowie się, dlaczego zwierzęta w mieście tajemniczo znikają?

 

RECENZJA NA KANALE AKTYWNE CZYTANIE

 

Zaloguj się

Nie masz konta?