Teraz i na zawsze, Rachael Lippincott, Mikki Daughtry | Media Rodzina

Teraz i na zawsze

35.10 zł

39.00 zł

ISBN: 978-83-8008-937-2 / 9788380089372
Przekład: Maciej Potulny
Format: 135 x 205 mm
Rodzaj oprawy: miękka

Teraz i na zawsze to nowa poruszająca historia miłosna autorek światowego megahitu dla młodzieży Trzy kroki od siebie. Rachael Lippincott i Mikki Daughtry powracają z książką i pytaniem: Czy można znaleźć prawdziwą miłość, kiedy straciło się wszystko?

Premiera 14 kwietnia 2021 roku.

POWIEŚĆ O ZŁAMANYM SERCU I POSZUKIWANIU LEKARSTWA

Kyle i Kimberly tworzyli idealną parę przez wszystkie lata liceum. Jednak w wieczór balu na zakończenie szkoły wydarza się katastrofa. Podczas jazdy samochodem zupełnie niespodziewanie Kimberly zrywa z Kyle’em i dochodzi do wypadku. Kimberly ginie, a Kyle z uszkodzeniem mózgu trafia do szpitala. Nikt nie jest jednak w stanie pojąć, z jak ogromną traumą musi zmierzyć się chłopak. Nikt nie jest w stanie go zrozumieć.
Z wyjątkiem zjawiskowej dziewczyny o imieniu Marley.

CZYTELNICZKI KOCHAJĄ EMOCJE

Marley cierpi z powodu własnej straty, straty, za którą wciąż się obwinia. Podczas gdy ona i Kyle wzajemnie leczą swoje rany, niepostrzeżenie pojawia się między nimi uczucie. Kyle jednak nie może się pozbyć przeświadczenia, że nadciąga kolejna katastrofa – silniejsza niż wszystkie inne. Katastrofa, która zniszczy bowiem wszystko, co tak bardzo starał się zbudować na nowo. I ma rację.
Teraz i na zawsze – niezapomniana powieść, idealna dla fanów Johna Greena, Nicoli Yoon, Davida Levithana i Jenny Han. Opowieść pełna emocji, wzruszeń i zaskoczeń z twistem, którego nie sposób przewidzieć. Wszyscy, którzy pokochali Trzy kroki od siebie nie mogą przegapić tej historii!

Zaloguj się

Nie masz konta?