Teraz i na zawsze, Rachael Lippincott, Mikki Daughtry | Media Rodzina

Teraz i na zawsze

39,00  35,10 
ISBN: 978-83-8008-937-2 / 9788380089372
Przekład: Maciej Potulny
Wydawca: Media Rodzina
Format: 135 x 205 mm
Liczba stron: 406
Rodzaj oprawy: miękka

 

Teraz i na zawsze to nowa poruszająca historia miłosna autorek światowego megahitu dla młodzieży Trzy kroki od siebie. Rachael Lippincott i Mikki Daughtry powracają z książką i pytaniem: Czy można znaleźć prawdziwą miłość, kiedy straciło się wszystko?

 

POWIEŚĆ O ZŁAMANYM SERCU I POSZUKIWANIU LEKARSTWA

 

Kyle i Kimberly tworzyli idealną parę przez wszystkie lata liceum. Jednak w wieczór balu na zakończenie szkoły wydarza się katastrofa. Podczas jazdy samochodem zupełnie niespodziewanie Kimberly zrywa z Kyle’em i dochodzi do wypadku. Kimberly ginie, a Kyle z uszkodzeniem mózgu trafia do szpitala. Nikt nie jest jednak w stanie pojąć, z jak ogromną traumą musi zmierzyć się chłopak. Nikt nie jest w stanie go zrozumieć.

Z wyjątkiem zjawiskowej dziewczyny o imieniu Marley.

 

CZYTELNICZKI KOCHAJĄ EMOCJE

 

Marley cierpi z powodu własnej straty, straty, za którą wciąż się obwinia. Podczas gdy ona i Kyle wzajemnie leczą swoje rany, niepostrzeżenie pojawia się między nimi uczucie. Kyle jednak nie może się pozbyć przeświadczenia, że nadciąga kolejna katastrofa – silniejsza niż wszystkie inne. Katastrofa, która zniszczy bowiem wszystko, co tak bardzo starał się zbudować na nowo. I ma rację.

Teraz i na zawsze to niezapomniana powieść, idealna dla fanów Johna Greena, Nicoli Yoon, Davida Levithana i Jenny Han. Opowieść pełna emocji, wzruszeń i zaskoczeń z twistem, którego nie sposób przewidzieć. Wszyscy, którzy pokochali Trzy kroki od siebie nie mogą przegapić tej historii!

 

OPINIE O „TERAZ I NA ZAWSZE”:

 

Książki z kategorii: Książki dla młodzieży

Zaloguj się

Nie masz konta?