Sydney Hanson | Książki dla dzieci | Media Rodzina

Sydney Hanson

Sydney Hanson wychowała się w Minnesocie wraz z licznymi zwierzętami domowymi oraz braćmi. Kiedy nie przedzierała się przez zaspy śnieżne ani nie ratowała żab z rynien, rysowała. Jej ilustracje i obrazy wciąż odzwierciedlają te wczesne, dziecięce przygody i są naznaczone miłością do zwierząt i świata przyrody. Oprócz swoich tradycyjnych ilustracji Sydney jest doświadczoną artystką produkcyjną 2D i 3D. W 2011 roku przeniosła się do Los Angeles. Pracowała tam dla kilku sklepów z animacją, w tym Nickelodeon i Disney Interactive.

W wolnym czasie Sydney Hanson lubi podróżować i spędzać czas na świeżym powietrzu. Najchętniej razem ze swoim adoptowanym bratem, labradorem o imieniu Cash.

Współpracowała z autorką literatury dziecięcej – Lori Haskins Houran, tworząc ilustracje przedstawiające urocze, puchate zwierzątka. Znalazły się one w trzech książkach dla maluchów. Są to Next to youWarts and all, a także książka do zasypiania Close your eyes (Zamknij oczka), która ukazała się nakładem wydawnictwa Media Rodzina.

 

SYDNEY HANSON – ILUSTRACJE DO ZAMKNIJ OCZKA

 

Zamknij oczka to czarująca, idealna do czytania przed snem i tworzenia przyjemnych wieczornych rytuałów historia. Zabawny, prosty tekst sprawia, że jest to świetna książka dla malucha, a swoją przewrotnością zachwyci również dorosłych. Do tego urocze ilustracje Sydney Hanson, przedstawiające mięciutkie zwierzątka układające się do snu sprawiają, że momentalnie chce się pójść w ich ślady! Zamknij oczka z pewnością wprowadzi urwisy w porze zasypiania w błogą atmosferę ciepła, bezpieczeństwa i miłości.

Jeśli nie chcesz jeszcze iść spać, lepiej nie patrz na małe zwierzątka, które są tak słodkie, mięciutkie i senne… O nie! Nawet nie podglądaj!

Zaloguj się

Nie masz konta?