Lori Haskins Houran | Książki dla dzieci | Media Rodzina

Lori Haskins Houran

Lori Haskins Houran to autorka ponad pięćdziesięciu książek dla dzieci.

Dorastała w Maine, gdzie często można było znaleźć ją czytającą na drzewach. Po studiach przeniosła się do Nowego Jorku, aby pracować w wydawnictwie. W końcu została starszą redaktorką w Random House, a następnie dyrektorką redakcyjną w Golden Books. Po drodze zredagowała setki książek! Obecnie autorka mieszka z rodziną w Massachusetts. Mimo to, każdego lata odwiedza Maine (i wciąż czyta na drzewach).

Swoją pierwszą książkę (Breakout! Escape from Alcatraz) Lori Haskins Houran wydała w roku 1996. Współpracując z ilustratorką Sydney Hanson, autorka stworzyła trzy książki dla maluchów – wszystkie pełne uroczych, puchatych zwierzątek. Są to Next to you, Warts and all, a także książka do zasypiania Close your eyes (Zamknij oczka), która ukazała się nakładem wydawnictwa Media Rodzina.

 

LORI HASKINS HOURAN – ZAMKNIJ OCZKA

 

Zamknij oczka to czarująca, idealna do czytania przed snem i tworzenia przyjemnych wieczornych rytuałów historia. Zabawny, prosty tekst sprawia, że jest to świetna książka dla malucha, a swoją przewrotnością zachwyci również dorosłych. Do tego urocze ilustracje Sydney Hanson, przedstawiające mięciutkie zwierzątka układające się do snu sprawiają, że momentalnie chce się pójść w ich ślady! Zamknij oczka z pewnością wprowadzi urwisy w porze zasypiania w błogą atmosferę ciepła, bezpieczeństwa i miłości.

Jeśli nie chcesz jeszcze iść spać, lepiej nie patrz na małe zwierzątka, które są tak słodkie, mięciutkie i senne… O nie! Nawet nie podglądaj!

Zaloguj się

Nie masz konta?