Marta Ludwiszewska

Marta Ludwiszewska

Martiszu (aka Marta Ludwiszewska) zajmuje się projektowaniem graficznym i ilustracją. Projektuje plakaty, książki, okładki płyt, identyfikacje wizualne oraz oprawy graficzne wydarzeń artystycznych. Pomysłodawczyni i koordynatorka Pogotowia Graficznego, akcji plakatowej wspierającej inicjatywy społeczne. Współorganizatorka serii wystaw N22 PREZENTUJE, promującej prace polskich grafików i ilustratorów oraz Full Moon Party, niezależnej inicjatywy artystycznej na rzecz promocji polskiego urban art’u. Lubi wrony, naturę, relaks i dresy.

Jej ilustracje zdobią książkę Jaką kapibarą jesteś? – ten uroczy i pełen humoru przewodnik, który pomoże Ci odkryć swoją wewnętrzną kapibarę!

 

,,JAKĄ KAPIBARĄ JESTEŚ?”

 

Jaką kapibarą jesteś?Kapibara to uroczy zwierzak, który zachwycił świat swoim niezmąconym spokojem i wyluzowanym podejściem do życia. Wszyscy chcielibyśmy być jak kapibara, nawet jeśli nie potrafimy się do tego przyznać. Prawda jest taka, że w każdym z nas drzemie mała kapibara, która ujawnia się w określonych okolicznościach. Ten krótki przewodnik pomoże Ci zrozumieć, jakim typem kapibary jesteś i jakie kapibary żyją w Twoim otoczeniu.

Kapibara klimaciara, kapibara nerdziara, kapibara bałaganiara, kapibara jesieniara, kapibara influensiara, słodziara i wiele, wiele innych… Spróbuj odnaleźć siebie w tym pięknym, zwariowanym stadzie! Czy jesteś kapibarą talenciarą? A może bardziej nieogarą? Dowcipnym opisom towarzyszą odjechane ilustracje – idealnie oddające wyjątkowość tych milusich gryzoni i charaktery opisywanych typów.

Kapibara to najpopularniejszy zwierz internetowy – królowa memów, ukochana Instagrama, gwiazda Tik Toka. Uwielbiana przez młodych i starych. Książka Eweliny Angielczyk (ilustracje: Marta Ludwiszewska) będzie idealnym prezentem dla każdego, kto choć na chwilę dał się porwać szałowi na kapibary. Jak mawiają virale: „Jak możesz spokojnie spać, nie wiedząc, jaką kapibarą jesteś?”

Zaloguj się

Nie masz konta?