Ewelina Angielczyk
Fot. archiwum autorki

Ewelina Angielczyk

Ewelina Angielczyk pracuje jako redaktorka, a w swojej pracy najbardziej ceni wyzwania wymagające kreatywnego myślenia. Jest mamą trzech charakternych chłopaków, którzy są dla niej niewyczerpanym źródłem inspiracji. Lubi gry planszowe i ciekawe łamigłówki.

Jej debiutancka książka Jaką kapibarą jesteś? to uroczy i pełen humoru przewodnik, który pomoże Ci odkryć swoją wewnętrzną kapibarę!

 

,,JAKĄ KAPIBARĄ JESTEŚ?”

 

Jaką kapibarą jesteś?Kapibara to uroczy zwierzak, który zachwycił świat swoim niezmąconym spokojem i wyluzowanym podejściem do życia. Wszyscy chcielibyśmy być jak kapibara, nawet jeśli nie potrafimy się do tego przyznać. Prawda jest taka, że w każdym z nas drzemie mała kapibara, która ujawnia się w określonych okolicznościach. Ten krótki przewodnik pomoże Ci zrozumieć, jakim typem kapibary jesteś i jakie kapibary żyją w Twoim otoczeniu.

Kapibara klimaciara, kapibara nerdziara, kapibara bałaganiara, kapibara jesieniara, kapibara influensiara, słodziara i wiele, wiele innych… Spróbuj odnaleźć siebie w tym pięknym, zwariowanym stadzie! Czy jesteś kapibarą talenciarą? A może bardziej nieogarą? Dowcipnym opisom towarzyszą odjechane ilustracje – idealnie oddające wyjątkowość tych milusich gryzoni i charaktery opisywanych typów.

Kapibara to najpopularniejszy zwierz internetowy – królowa memów, ukochana Instagrama, gwiazda Tik Toka. Uwielbiana przez młodych i starych. Książka Eweliny Angielczyk (ilustracje: Marta Ludwiszewska) będzie idealnym prezentem dla każdego, kto choć na chwilę dał się porwać szałowi na kapibary. Jak mawiają virale: „Jak możesz spokojnie spać, nie wiedząc, jaką kapibarą jesteś?”

Zaloguj się

Nie masz konta?