Małgorzata Mostowska | Książki | Wydawnictwo Media Rodzina
Małgorzata Mostowska
Photo © Justyna Zamara

Małgorzata Mostowska

Małgorzata Mostowska to najbardziej znana i najsympatyczniejsza polska joginka. Jest nie tylko instruktorką jogi, ale także pasjonatką zdrowego stylu życia, pragnącą zaszczepić w innych radość i spokój płynące z praktyki jogi.

Jej kanał na YouTubie subskrybuje ponad 400 tysięcy osób, które razem z nią ćwiczą, medytują, dbają o swoje zdrowie, a także o swój dobrostan psychiczny. Jej kojący głos jest lekarstwem na stres i pośpiech, a szczere wpisy na Instagramie przynoszą pokrzepienie wielu kobietom.

 

WYSTARCZAJĄCO DOBRA – KILKA SŁÓW OD AUTORKI

 

Wystarczająco dobraWystarczająco dobra. O czułym podejściu do życia i drodze do samoakceptacji to książka napisana przez Małgorzatę Mostowską. Tworzą ją między innymi zebrane wpisy z jej bloga i Instagrama. Opowiada w nich o swoim życiu, swojej karierze zawodowej i o swojej drodze do samoakceptacji. Pokazuje, że aby dobrze się czuć w swojej skórze, trzeba nauczyć się o siebie dbać, pokochać siebie i sobie zaufać. I że wcale nie trzeba być idealną.

Cześć, tutaj Gosia. Jeśli czytasz tę książkę, to być może wiesz, kim jestem, i całkiem dobrze mnie znasz. Ale jest też wiele rzeczy, których o mnie nie wiesz. Chciałabym powiedzieć Ci, że jestem taka jak Ty. Czasem niepewna, czy robię dobrze, a czasem przekonana o swojej racji. Czasem zakochana w życiu i w sobie, a czasem patrząca na siebie i innych z wahaniem. Ta książka jest relacją z mojej drogi w głąb siebie. Jest spisem moich refleksji, przemyśleń, niepewności, smutków i sukcesów. Chciałam, aby była zbiorem luźnych myśli, tak żebyś, Droga Czytelniczko, mogła sięgnąć po nią w każdym momencie, otworzyć w dowolnym miejscu i przeczytać kilka słów, być może ku pokrzepieniu, a może ku refleksji. Cieszę się, że jesteś tutaj ze mną i dziękuję Ci, że zechciałaś do mnie zajrzeć. Zapraszam do środka.

 

MAŁGORZATA MOSTOWSKA

 

Gosia to ogromna pasjonatka jogi. Praktykę rozpoczęła mając zaledwie dwadzieścia lat – początkowo szukając czegoś, co pomogłoby jej poradzić sobie ze stresem. Później odkryła, że joga doskonale wpływa nie tylko na jej umysł, ale także na ciało.

Umiejętności instruktora jogi zdobywała w Vinyasa Yoga School w Rishikesh w Indiach. Poznała tam także tajniki kuchni aurwedyjskiej oraz podejścia do życia zgodnego z zasadami ajurwedy. Zdobytą wiedzą dzieli się nie tylko w filmach na YouTube oraz we wpisach na Instagramie, ale także w artykułach publikowanych na jej blogu.

Małgorzata Mostowska jest absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Szkoły Coachingu w Warszawie – ukończyła studia na kierunku psychodietetyka. Tak samo jak Hipokrates, Gosia uważa, że odpowiednia dieta może okazać się naszym najlepszym lekarstwem na przeróżne dolegliwości, z którymi zmaga się każdy człowiek. Wierzy również, że dbanie o siebie poprzez odpowiednią dietę i odpowiednio dobraną aktywność fizyczną to najlepsza inwestycja, której efektem jest zdrowe ciało, spokojny umysł i piękna dusza.

Źródło: https://purestyle.pl/malgorzata-mostowska/

Zaloguj się

Nie masz konta?