Douglas Abrams | Książki | Wydawnictwo Media Rodzina

Douglas Abrams

Douglas Abrams jest autorem, redaktorem, agentem literackim i łowcą prawdy, który jest zaangażowany w pomoc w katalizowaniu kolejnego etapu ewolucji naszej globalnej kultury. Współautor niezwykle ciekawej i aktualnej publikacji na temat kondycji naszej planety – „Księga nadziei. Poradnik przetrwania dla zagrożonej planety”.

 

DOUGLAS ABRAMS

 

Oprócz współtworzenia „Wielkiej księgi radości” z Dalajlamą i Desmondem Tutu, Abrams współpracował także ze Stephenem Hawkingiem nad jego ostatnią książką, światowym bestsellerem „Krótkie odpowiedzi na wielkie pytania”. Miał przywilej pracować także z innymi laureatami Nagrody Nobla, w tym z Nelsonem Mandelą, Jody Williams i Elizabeth Blackburn. Współpracował z wieloma wizjonerskimi naukowcami.

Douglas mieszka z żoną Rachel, która jest lekarzem rodzinnym, pisarką i partnerem Douga do rozmów – na całe życie. Para ma troje dorosłych dzieci: Jessego, Kaylę i Elianę.

 

KSIĘGA NADZIEI. PORADNIK PRZETRWANIA DLA ZAGROŻONEJ PLANETY

 

Kiedy patrzymy na nagłówki gazet – pogłębiający się kryzys klimatyczny, globalna pandemia, utrata różnorodności biologicznej, polityczne zawirowania – trudno o optymistyczne nastawienie. A mimo to jeszcze nigdy nadzieja nie była nam tak bardzo potrzebna.

W tej niezwykle ważnej książce Jane Goodall oraz Douglas Abrams prowadzą intymny i skłaniający do rozważań dialog na temat jednego z najbardziej pożądanych i najmniej poznanych aspektów ludzkiej natury – NADZIEI.

Zaloguj się

Nie masz konta?