Alyson Derrick | Książki | Wydawnictwo Media Rodzina
Alyson Derrick
Photo © Rachael Lippincott

Alyson Derrick

Alyson Derrick urodziła się i wychowała w Greenville w Pensylwanii, mieście, w którym spalone beczki zastępują kosze na śmieci. Po wielkiej ucieczce do Pittsburgha, Alyson założyła własną ciężarówkę z jedzeniem.

Wkrótce zdała sobie sprawę, że woli opowiadać historie niż przerzucać steki. Obecnie mieszka w Pittsburghu w Pensylwanii z żoną, Rachael Lippincott, i psem Hankiem.

 

ONA I ONA – ALYSON DERRICK, RACHAEL LIPPINCOTT

 

Ona i ona to pierwsza książka w dorobku Alyson Derrick, ale kolejna w przypadku jej żony, Rachael Lippincott – współautorki bestselleru Trzy kroki od siebie oraz Teraz i na zawsze.

Ona i onaPlan pięciu kroków. Cztery dziewczyny. Jeden semestr, żeby się zakochać.

Alex Blackwood uwielbia flirtować i wie, jak zdobyć serce dziewczyny. Niestety… gorzej z zatrzymaniem jej na dłużej. Molly Parker ma w życiu wszystko pod ścisłą kontrolą, ale totalnie nie radzi sobie z ludźmi. Jest zakochana na zabój w niemożliwie fajnej, popularnej Corze Myers. Sęk w tym, że… jeszcze nigdy z nią nie rozmawiała.

Alex i Molly pochodzą z zupełnie różnych światów, a kampus uniwersytecki dla każdej z nich oznacza co innego. Jednak gdy tuż po nieprzyjemnym rozstaniu ze swoją partnerką Alex odkrywa sekretny obiekt westchnień Molly, obie dochodzą do wniosku, że mimo wszystko może je łączyć wspólny cel. Bo jeśli Alex nauczy Molly, jak zdobyć serce dziewczyny jej marzeń, to może udowodni swojej eks, że nie jest jedynie samolubną podrywaczką. Choć więc Alex jest ostatnią osobą na świecie, której Molly mogłaby zaufać, nie da się zaprzeczyć, że wie, co się robi z dziewczynami, Molly zaś nie ma o tym pojęcia.

Zaczynają zatem realizować plan pięciu kroków, dzięki któremu obie rozkochają w sobie osobę, na której najbardziej im zależy.

Zaloguj się

Nie masz konta?