Weekend z Hawthorne'ami 17-19.11 | The Inheritance Games | Must Read
Weekend z Hawthorne'ami!

10 października 2023

Weekend z Hawthorne’ami!

Uwielbiasz tajemnice, zagadki i The Inheritance Games? Dołącz do nas od 17 do 19 listopada na wydarzeniu „Weekend z Hawthorne’ami” na zamku w Pęzinie. Wspólnie z Quatronum organizujemy wspaniałą zabawę fabularną na kanwie rewelacyjnej serii Jennifer Lynn Barnes.

Kochasz serię The Inheritance Games? Uwielbiasz tajemnice, zagadki, wyzwania? Dla wszystkich czytelników mamy fantastyczną wiadomość! Od 17 do 19 listopada wspólnie z Quatronum organizujemy Weekend z Hawthorne’ami. Miejscem zmagań stanie się klimatyczny Zamek w Pęzinie.

Czy chcesz dołączyć do gry?WEEKEND Z HAWTHORNE’AMI!

 

Zostań częścią świata serii Jennifer Lynn Barnes i przenieś się na trzy dni do arystokratycznej posiadłości Tobiasa Hawthorne’a. Na miejscu poznasz inne tajemnicze osoby, które znalazły się w testamencie seniora, znajdziesz sojuszników i przeciwników stojących na drodze do spadku.

Twoim zadaniem będzie podążanie za wskazówkami zawartymi w testamencie oraz eksploracja zamkowych przestrzeni. Pomogą Ci one odpowiedzieć na pytanie: która z rodzin odziedziczy majątek Tobiasa Hawthorne’a?

Przygotuj się na niespodziewane tropy, współprace i sojusze, szyfry, tajemnice i zamkowe zakamarki, a nade wszystko – wspaniałą zabawę fabularną na kanwie rewelacyjnej serii Jennifer Lynn Barnes.SPRAW SOBIE CUDOWNY PREZENT

 

…i spędź pełen emocji weekend z innymi fanami serii The Inheritance Games!THE INHERITANCE GAMES

 

Hawthorne’owie to bohaterowie czterotomowej serii książek The Inheritance Games autorstwa Jennifer Lynn Barnes wydanej w imprincie Must Read.

Zostań częścią ich świata, rozwiąż zagadki zapisane w testamencie i dowiedz się, kto jest prawowitym spadkobiercą fortuny!

Sprawdź OFERTĘ HANDLOWĄ!

 

Zaloguj się

Nie masz konta?