Sherlock Junior seria

Sherlock Junior

Seria Sherlock Junior to zabawna i dowcipnie zilustrowana seria detektywistyczna dla czytelników od ósmego roku życia! Oprócz zagadki kryminalnej młodzi czytelnicy odkryją, że nauka angielskich słówek i zwrotów jest prosta jak wieża Big Bena! Dowiedzą się też, że rozwiązywanie kryminalnych zagadek to doskonała zabawa. Wciągająca historia, tajemnica, którą trzeba wyjaśnić, oraz słówka i zdania w języku angielskim wplecione w narrację. To zadanie w sam raz dla młodych detektywów! Każdy tom serii zawiera mapkę Londynu, słowniczek wszystkich słówek oraz link do ich odsłuchania.

 

SHERLOCK JUNIOR UCZY ANGIELSKIEGO

Sherlock Junior to nie tylko najmłodszy, ale także najbystrzejszy detektyw w Londynie. Nic dziwnego, w końcu to potomek genialnego Sherlocka Holmesa – najsłynniejszego detektywa wszech czasów! Podobno. Jak na superśledczego przystało, zagadki rozwiązuje z pomocą swojego asystenta, fana kryminałów Waltera, którego Sherlock lubi nazywać Watsonem. Kiedy puste mieszkanie sąsiada staje się biurem detektywistycznym, chłopcy gotowi są na pierwszą sprawę, którą pilnie trzeba rozwiązać! Chcecie wiedzieć, co to za sprawa?

Seria Sherlock Junior, zapoczątkowana przez pierwszy tom, Sherlock Junior i niedźwiedź z Londynu”, wpisuje się w kategorię popularnych serii książek dla dzieci czytających samodzielnie. Tom drugi, „Sherlock Junior i bezgłowy goniec” oraz trzeci „Sherlock Junior i grób w Westminster Abbey” to jeszcze więcej zagadek, przygód i… angielskich słówek! Sherlock i Watson muszą odnaleźć zaginiony pierścień, ruszyć tropem niedźwiedzia grasującego po londyńskim parku, a także odkryć zagadkę zniknięcia bezcennej figury szachowej. Will you help them? Pomożesz im?

Angielską wymowę słów i całych zdań możesz posłuchać na stronie oryginalnego wydawcy serii.

 

RECENZJA NA KANALE AKTYWNE CZYTANIE

 

 

Zaloguj się

Nie masz konta?