Seria książek Pet Agents

Pet Agents

Pet Agents to nowy cykl fińskiego pochodzenia o bystrej i odważnej dziewczynce, Katie-e, który dołącza do grona lubianych serii dla dzieci. Jej twórcami są Riina i Sami Kaarla, którzy sami są opiekunami całkiem licznej gromadki domowych zwierzaków.

Kati-e jest pomysłowa i mądra, doskonale zna się na informatyce oraz programowaniu, dlatego sama tworzy swojego pomocnika. Robocik Ti-bot jest jej wiernym kompanem we wszystkich akcjach, które przeprowadzają wspólnie, by ratować zwierzęta z opałów. Dzięki książkom z tej serii dzieci nie tylko poznają mnóstwo ciekawostek o zwierzakach, ale też dowiedzą się, jak same mogą pomagać im w różnych sytuacjach. Jak wybrać odpowiednią dla naszego trybu życia rasę psa? Co zrobić, gdy kotek ma problemy żołądkowe? Czy psiaki mogą pomagać osobom chorym na cukrzyce? To tylko kilka pytań, na które odpowiedzi można znaleźć w książkach o Kati-e oraz Ti-bocie!

Książki z tej serii zawierają mnóstwo przygód, bezcenną wiedzę, kolorowe ilustracje oraz duże litery. Wszystko to więc sprawia, że seria książek dla dzieci Pet Agents to idealna lektura nie tylko dla dziewczynek czytających samodzielnie! Spodoba się niewątpliwie także chłopcom, którym nie jest obojętny los zwierzaków. A także wszystkim tym, którzy uwielbiają zagadki!

Pierwszym tytułem w serii jest książka Pet Agents 1. Na ratunek zwierzakom, natomiast w przygotowaniu jest tom Pet Agents 2. Na tropie złodzieja, który ukaże się w czerwcu 2021 roku.

 

Zaloguj się

Nie masz konta?