Seria Pet Agents, Riina i Sami Kaarla | Media Rodzina
Seria książek Pet Agents

Pet Agents

Pet Agents to nowy cykl fińskiego pochodzenia o bystrej i odważnej dziewczynce, Katie-e, który dołącza do grona lubianych serii dla dzieci. Jej twórcami jest para autorów Riina i Sami Kaarla, którzy sami są opiekunami całkiem licznej gromadki domowych zwierzaków.

Katie-e jest pomysłowa i mądra, zna się też zatem na informatyce i programowaniu i dlatego sama tworzy swojego pomocnika. Robocik Ti-bot jest jej wiernym kompanem we wszystkich akcjach, które przeprowadzają wspólnie, by ratować zwierzęta z opałów.

Książki z tej serii zawierają mnóstwo przygód, bezcenną wiedzę, kolorowe ilustracje oraz duże litery. Wszystko to więc sprawia, że seria książek dla dzieci Pet Agents to idealna lektura nie tylko dla dziewczynek czytających samodzielnie! Spodoba się niewątpliwie także chłopcom, którym nie jest obojętny los zwierzaków. I tym, którzy uwielbiają zagadki!

Pierwszym tytułem w serii jest książka Pet Agents 1. Na ratunek zwierzakom, w przygotowaniu tom Pet Agents 2. Na tropie złodzieja, który ukaże się w czerwcu 2021 roku:

Peta Agents 1. Na ratunek zwierzakom Pet Agents 2. Na tropie złodzieja

Zaloguj się

Nie masz konta?