Must Read Stories

Must Read Stories

Must Read Stories to nowa seria wydawnicza, która skupiać będzie najlepsze książki z Wattpada – historie, które zelektryzują czytelnika, wgryzą się w jego umysł, będą nęcić i powracać nawet wtedy, gdy ostatnia strona zostanie już dawno przewrócona.

Pierwszymi książkami, które ukazały się w serii Must Read Stories, są „Dreadful” Ohanki (premiera 8 marca) oraz „Zabiję Cię” Vquiet (premiera 17 maja).

 

SERIA MUST READ STORIES: DREADFUL

 

Effie Blake opuszcza Nowy Jork i przeprowadza się wraz z mamą i bratem do słonecznego Gold Coast w Australii. Turystyczne miasto ma jej pomóc zapomnieć o wydarzeniach z przeszłości i zapewnić nowy start. W tym samym czasie do szkoły wraca Lucas Tate – tajemniczy nastolatek, który serce oddał prędkości i niebezpieczeństwu. Przypadkowa znajomość szybko zamienia się w grę kłamstw, pozorów i uczuć, a młodzieńcza fascynacja w walkę o życie.

Jak w świecie pełnym sekretów odróżnić prawdę od kłamstwa? Czy chłopak z przeszłością i dziewczyna po przejściach mają jakiekolwiek szanse na happy end?

 

Zachęcamy także do lektury kolejnych części serii – „Dreadful. Otchłań ciszy i spokoju” oraz ,,Dreadful. Zemsta jest najważniejsza”.

 

Dreadful   Dreadful. Otchłań ciszy i spokoju   Dreadful. Zemsta jest najważniejsza

 

 

SERIA MUST READ STORIES: ZABIJĘ CIĘ

 

Zabiję cięJak to jest być radosną, szczęśliwą i wrażliwą dziewczyną? Maddie już tego nie pamięta. Od dłuższego czasu żyje otoczona mrokiem i czterema ścianami pokoju.

Jak wygląda życie z fobią społeczną? Życie bez jakichkolwiek uczuć? Maddie to wie. Krzywdzi innych dlatego, że kiedyś sama została skrzywdzona. Zamknięta w zbroi zbudowanej z okrucieństw walczy z własnymi demonami. Dziewczyna traci nadzieję, że ma jeszcze szanse je pokonać, że to w ogóle fizycznie możliwe. Czy ktokolwiek mógłby pomóc jej się wyzwolić?

Czy Tim, chłopak ze szkoły, stanie się jej kolejną ofiarą?

 

Zaloguj się

Nie masz konta?