Valentina Fast | Książki | Wydawnictwo Media Rodzina
Valentina Fast | Książki | Media Rodzina

Valentina Fast

Valentina Fast pracuje jako… księgowa i w każdej wolnej chwili pisze książki dla młodzieży. Ponieważ jej życie zawodowe kręci się wokół liczb, dla urozmaicenia poświęca się słowom i pisaniu. Mieszka w malowniczym Münster i marzy o wybudowaniu własnego domu na wsi.

Jej przygoda z pisaniem rozpoczęła się od opowiadań grozy, publikowanych w czasopiśmie dla nastolatków. Czytała je z wielkim zaangażowaniem, aż pewnego dnia postanowiła napisać własną – mogła mieć wtedy około dwunastu lat. Coraz to nowe, szalone pomysły wciąż siedziały w jej głowie, chcąc wyjść na światło dzienne i znaleźć się na papierze. Jednak swoją pierwszą powieść Valentina Fast napisała dopiero w 2012 roku. Jej debiut – seria Royal – z dnia na dzień uczynił ją królową ebooków w Niemczech. Poza Royal napisała również inne serie, takie jak Secret Academy czy Belle et la magie.

Valentina Fast uwielbia swojego męża, leniwe niedziele, regały wypełnione książkami i obfite śniadania w towarzystwie najbliższych. Odkąd wydała pierwszą książkę, nie wyobraża sobie życia bez pisania. Pracuje przy muzyce klasycznej, najchętniej na kanapie w salonie i z laptopem na kolanach. Do grona swoich ulubionych autorów zalicza J.K. Rowling, Davida Safiera i Jennifer L. Armentrout.

 

SERIA ROYAL

 

Ta pełna luksusów i dworskich intryg historia rozgrywa się w Królestwie Viterry, idealnym państwie z przyszłości, zamkniętym pod szklaną kopułą. Główna bohaterka, Tatiana, wbrew swojej woli zostaje zgłoszona do reality show Wyboru. Razem z innymi dziewczynami będzie rywalizować o koronę i rękę księcia Viterry. W Tatianie powoli zaczyna rodzić się uczucie, jednak w pałacu aż roi się od tajemnic i dworskich intryg. Pozostaje jeszcze jeden sekret – który z czterech przystojnych chłopaków jest w istocie księciem?

 

Zachęcam do przeczytania tej serii wszystkich, którzy potrzebują oderwania od trudnej codzienności, którzy mają dość szarej rzeczywistości i potrzebują trochę bajki w swoim życiu. którzy chcą przeczytać coś lekkiego, niezobowiązującego, którzy chcą choć przez chwilę pożyć życiem kogoś innego, niż swoim samym.

Time of book

 

KSIĄŻKI W SERII:

Zaloguj się

Nie masz konta?