Rebecca Yarros
Rebecca Yarros, photo © Katie Marie Seniors

Rebecca Yarros

Rebecca Yarros jest autorką ponad piętnastu powieści, między innymi bestsellerowej serii ,,Fourth Wing”. Jej książki zajmują pierwsze miejsca na listach bestsellerów „New York Timesa”, „USA Today” i „Wall Street Journal”.

Jej bohaterowie to często wojskowi, sama od ponad dwudziestu lat jest szczęśliwą żoną jednego z nich. Ma sześcioro dzieci. Kiedy nie pisze, czyta, gra na gitarze albo kibicuje swoim czterem synom na lodowisku hokejowym. Mieszka w Kolorado z rodziną, upartymi buldogami angielskimi, dwiema zadziornymi szynszylami i kotem rasy Maine Coon o imieniu Artemis, który rządzi nimi wszystkimi.

Rebecca adoptowała młodszą córkę i z wielkim oddaniem pomaga dzieciom z rodzin zastępczych za pośrednictwem swojej organizacji non-profit One October, którą założyła wraz z mężem w 2019 r. Więcej o ich misji na stronie www.oneoctober.org.

Najnowsze informacje o książkach autorki znajdują się na stronie www.RebeccaYarros.com.

 

SERIA ,,FLIGHT & GLORY” – REBECCA YARROS

 

Każdym skrawkiem duszy, Rebecca Yarros,,Każdym skrawkiem duszy” to pierwszy tom serii new adult ,,Flight & Glory” Rebekki Yarros. Miłość, namiętność, męstwo i blizny, które naznaczają nas na zawsze. Tę historię pokochasz każdym skrawkiem duszy.

„Wiedziała. Właśnie dlatego mama nie otworzyła drzwi. Zdawała sobie sprawę, że tata zginął”.

Ember Howard, która przez dwadzieścia lat wychowywała się jako córka wojskowego, również się tego domyśliła. Żołnierze na progu domu oznaczali, że tata już nigdy nie wróci. Nie przypuszczała jednak, że znajdzie w sobie siłę, aby zatroszczyć się o pogrążoną w rozsypce rodzinę, kiedy mama się załamała.

W jej życiu pojawia się Josh Walker – gwiazda hokeja, nowy sąsiad, który nieustannie wybawia ją z opresji. Potrafi zaledwie jednym spojrzeniem, pojedynczym dotykiem wymazać cały jej ból. Chociaż Ember pragnęłaby odsunąć od siebie uczucia i sama uporać się z traumą, nie może zaprzeczyć, że bardzo ją do niego ciągnie.

Do czasu, gdy sekret Josha burzy ich świat.

Zaloguj się

Nie masz konta?