Mika Modrzyńska | Książki | Wydawnictwo Media Rodzina
Mika Modrzyńska
Photo © Aleksandra Jarosz

Mika Modrzyńska

Mika Modrzyńska jest autorką bloga, pisarką, a przede wszystkim zapaloną podróżniczką. Sama pisze o sobie „jestem profesjonalnym poszukiwaczem magii, miłośniczką chmur i przeogromną fanką lodówek, a raczej ich zawartości. Moim życiowym celem jest znalezienie szczęścia. Och, i zostanie pisarką. Bestsellerową pisarką, tak gdzieś na półce z J.K. Rowling”.

Autorka urodziła się w roku 1994, pochodzi z małej wioski na Mazurach. Studiowała lingwistykę stosowaną (spec. angielski i rosyjski) na UKW w Bydgoszczy. Uwielbia uczyć się języków obcych, co prawdopodobnie wiąże się z jej miłością do podróżowania. Mika po raz pierwszy wyjechała za granicę w 2016 – na wymianę studencką do Niemiec. Od tamtej pory jest w ciągłym ruchu. Mieszkała także w Portugalii, USA i Hiszpanii, a oprócz tego zwiedziła kilkadziesiąt innych państw. Obecnie mieszka w Nowej Zelandii – to dlatego właśnie tam toczy się akcja jej debiutanckiej książki. Na blogu alecojak Mika opisuje między innymi swoje podróże, zachęca do zwiedzania świata w pojedynkę i opowiada o sprawdzonych sposobach na tanie podróżowanie.

Książka „Styczniowa letnia noc” jest debiutem Miki Modrzyńskiej, chociaż opowiadania publikuje ona od 2014 roku, a pisze je znacznie dłużej. Na jej blogu dostępny jest spis publikacji. Można tam również przeczytać teksty, w których autorka opowiada o pisarstwie.

 

STYCZNIOWA LETNIA NOC – MIKA MODRZYŃSKA

 

Styczniowa letnia noc, Mika Modrzyńska | Media Rodzina

Co zrobić, gdy nagle rzuci cię chłopak, z którym rok temu się zaręczyłaś? Płakać? A może przyjąć zaproszenie przyjaciółki i polecieć do… Nowej Zelandii? Sylwester – dobry początek. Zuza błyskawicznie odkrywa uroki nowego świata, zwłaszcza że towarzyszy jej niezwykle przystojny Simon. Prawdziwe życie na Antypodach poznaje, podejmując pracę opiekunki dzieci. Niepokoi ją tylko tajemnicza przeszłość chłopaka. Czy Zuzę czeka kolejny zawód? Pasjonująca i gorąca historia o miłości i odkrywaniu siebie, dzięki której przeniesiesz się na drugi koniec świata…

 

Zabawna, nietuzinkowa i urzekająca historia o wolności, spełnionych marzeniach i sile prawdziwej miłości! Autorka stworzyła bohaterów, których nie sposób nie kochać, umieściła ich w kraju, który jest marzeniem niejednego podróżnika i opisała relację, która przyspiesza bicie serca. W dodatku nie zapomniała o humorze, subtelności i pikanterii.

@recenzja.przykawie

Zaloguj się

Nie masz konta?