Melissa Darwood | Książki | Media Rodzina
Melissa Darwood

Melissa Darwood

Melissa Darwood to pseudonim autorki powieści dla młodzieży (i nie tylko). Tworzy głównie romanse z elementami fantastyki. Darwood urodziła się we wrześnie 1982 roku. Pochodzi z niewielkiej leśnej miejscowości w środkowej Polsce i na swojej stronie internetowej wspomina, że uwielbia naturę. To dlatego w jej powieściach można odczuć klimat magii i tajemnicy, który kojarzy jej się właśnie z lasami.

Darwood na swojej stronie internetowej mówi o sobie: „Piszę książki dla siebie i wszystkich czytelników, którzy, bez względu na wiek, czują się młodo, poszukują w literaturze romantycznych uniesień, nieprzewidywalności, elementów nadprzyrodzonych, filozofii i psychologii. Moimi wiodącymi gatunkami są: romans, erotyk, young-adult, new-adult i fantasy.” [http://melissadarwood.com/o-mnie.html]

 

SCHIZIS

Nakładem wydawnictwa Media Rodzina ukazała się jedna książka Melissy Darwood. „Schizis” to historia Marcji, która nie jest zwykłą nastolatką. Choroby, z którymi zmaga się od dzieciństwa, sprawiły, że musiała dojrzeć zbyt szybko i zyskać bolesną świadomość własnych ograniczeń. Na swoim kanale na Youtubie opowiada o marzeniach o normalnym życiu – bez dręczących wizji, szpitali i trudnych relacji z rodziną. Na szczęście jest jeszcze Kofi, jedyny jasny punkt w życiu Marcji: oddany przyjaciel, dzięki któremu dziewczyna przeżyje swoje najpiękniejsze chwile.

 

MELISSA DARWOOD W SIECI:

Koniecznie sprawdź miejsca, które ułatwią kontakt z autorką, a także umożliwią bycie na bieżąco z jej twórczością.

Zaloguj się

Nie masz konta?