Marah Woolf | Książki | Media Rodzina
Marah Woolf | Książki | Media Rodzina

Marah Woolf

Marah Woolf to autorka uwielbianej przez czytelniczki serii „Iskra Bogów”, która opowiada o starciu bogów i tytanów na Ziemi.

Pisarka urodziła się w 1971 roku w Saksonii-Anhalt, gdzie mieszka do dziś. W roku 2011 spełniła swoje marzenie i opublikowała pierwszą powieść. Jednocześnie zaznacza, że nie jest pisarką, która tworzyła opowiadania już od najmłodszych lat. Pasja do pisania obudziła się w niej z wiekiem. Od tamtej pory wydała już ponad 20 książek, którymi zjednała sobie grono wiernych czytelników.

Jedną z najpopularniejszych serii autorki jest właśnie Iskra Bogów. Są to – dosłownie i w przenośni – „boskie” książki dla młodzieży. Historia Jess i Caydena porwała czytelniczki i czytelników w każdym wieku. Szczególnie tych, którzy uwielbiają serie takie jak Percy Jackson – pełne mitologicznych odniesień i greckich bóstw.

Marah Woolf napisała także kilka krótkich powieści miłosnych, które mogą być dobrą alternatywą dla tych, którzy nie przepadają za fantastyką. Publikuje je pod pseudonimem Emma C. Moore.

Zaloguj się

Nie masz konta?