Kristan Higgins | Książki | Wydawnictwo Gorzka Czekolada
Kristan Higgins
Kristan Higgins, photo © Lydia Leclair

Kristan Higgins

Kristan Higgins to autorka ponad dwudziestu powieści z list bestsellerów ,,New York Timesa” i ,,USA Today”, które przetłumaczono na ponad dwadzieścia języków i które sprzedały się na całym świecie w milionach egzemplarzy. Jest matką dwójki dzieci, mieszka w Connecticut z bohaterskim mężem strażakiem i stadkiem niesfornych zwierzaków.

 

Zdejmij z nieba księżycZDEJMIJ Z NIEBA KSIĘŻYC – KRISTAN HIGGINS

,,Zdejmij z nieba księżyc” to pełna emocji, ogrzewająca serce i skłaniająca do refleksji sensacja TikToka, która udowadnia, że miłość zawsze znajdzie sposób, żeby przynieść nam radość, nawet kiedy najmniej się tego spodziewamy.

Joshua Park nie planował zostać wdowcem. W pracy ma status geniusza i odnosi olbrzymie sukcesy, ale prywatnie jest nieco nieporadny i obraca się w wąskim gronie bliskich. A teraz nie ma pojęcia, jak sobie poradzić z bardzo niepożądaną, nową sytuacją.

Lauren spodziewała się, że jej ukochany nie pozbiera się po nieuchronnej tragedii, dlatego ułożyła plan. Napisała do niego listy – po jednym na każdy miesiąc, na cały pierwszy rok po swojej śmierci.

Za pomocą dwunastu listów Josh wyrusza w bolesną, piękną, a często pełną zabawnych epizodów podróż, by ponownie odnaleźć szczęście. Od zwykłego wyjścia po zakupy aż po znalezienie przyjaciela w przymierzalni sklepu, krok po kroku przechodzi przez czas żałoby,  żeby pojąć najważniejszą lekcję Lauren – droga do szczęścia nigdy nie jest prosta.

Zaloguj się

Nie masz konta?