Kerri Maniscalco
Photo © Kelli Maniscalco at Dogwood Lane

Kerri Maniscalco

Kerri Maniscalco jest amerykańską autorką książek dla młodzieży, w tym bestsellerowej serii Stalking Jack The Ripper.

Kerri dorastała w nawiedzonym domu w okolicy Nowego Jorku, gdzie zaczęła się jej fascynacja gotyckimi sceneriami. Studiowała sztukę, która interesowała ją już od najmłodszych lat.

W wolnym czasie czyta wszystko, co tylko wpadnie jej w ręce. Poza tym gotuje wszelkiego rodzaju potrawy z rodziną i przyjaciółmi. W dodatku pije zdecydowanie za dużo herbaty, omawiając z kotami niuanse życia.

 

KERRI MANISCALCO – KSIĄŻKI

 

Kerri Maniscalco jest autorką bestsellerowej serii Stalking Jack The Ripper, której pierwszy tom – Jak podejść Rozpruwacza – już niedługo ukaże się nakładem wydawnictwa Must Read!

Za granicą pierwszy tom serii opublikowany został w roku 2016. Zadebiutował na 1. miejscu listy bestsellerów New York Times i 3. na liście ebooków. Od tamtej pory zdobył mnóstwo nagród i pozytywnych recenzji. Podobny sukces odniosły trzy pozostałe tomy serii.

 

JAK PODEJŚĆ ROZPRUWACZA

 

Jak podejść Rozpruwacza to nieodkładalna historia o miłości i zbrodni, przyciąganiu i chemii, która z mieszkania angielskiego lorda prowadzi do sal sekcyjnych laboratorium i do ciemnych zaułków londyńskich ulic XIX wieku. Cudownie feministyczna, świeża, niepokorna. Od pierwszego rozdziału pokochasz Thomasa i Audrey Rose oraz ich zaczepne dialogi! Z kolei szokujące zwroty akcji okraszone mrożącymi krew w żyłach zdjęciami z epoki sprawiają, że ten oszałamiający bestseller pozostaje w pamięci czytelnika na zawsze.

Świeży, oryginalny retelling nieustannie frapującej historii Kuby Rozpruwacza.

Zaloguj się

Nie masz konta?