Judy I. Lin

Judy Lin urodziła się w Tajwanie. Kiedy miała osiem lat, jej rodzina przeniosła się do Kanady. Dorastała z nosem w książkach i uwielbiała uciekać do wymyślonych krain. Obecnie dzieli czas między pracę terapeutki zajęciowej, a tworzenie swoich własnych światów. Mieszka na Preriach Kanadyjskich z mężem i córką.

Judy jest autorką książki „Napar z magii i trucizny”. Jest to pierwszy tom Dylogii Herbacianej – fenomenalnej historii fantasy ze śmiertelną rywalizacją i herbacianymi sekretami w tle. Książka otrzymała nominację w plebiscycie Goodreads dla najlepszej powieści fantasy.

 

NAPAR Z MAGII I TRUCIZNY

 

Napar z magii i truciznyCzy może być coś gorszego niż utrata matki? Chyba tylko świadomość, że zginęła z twojej winy… To Ning bezwiednie zaparzyła trującą herbatę, która zabiła matkę, a teraz niebezpieczeństwo grozi również jej siostrze Shu.

Kiedy Ning słyszy o konkursie na wyłonienie największych shénnóng-shī – mistrzów starożytnej i magicznej sztuki parzenia herbaty – udaje się do stolicy cesarstwa, by wziąć udział w rywalizacji. Jej jedyną szansą na uratowanie siostry może się okazać przysługa, którą zwycięzcy wyświadczy księżniczka.

Otoczona przez zdradzieckich rywali, uwikłana w krwawą politykę dworu i zmuszona do współpracy z tajemniczym, przystojnym chłopakiem Ning wpada w wir groźnych wydarzeń.

Czy napar z magii pomoże jej pokonać truciznę?

 

 

Zaloguj się

Nie masz konta?