Jessica Goodman

Jessica Goodman to mieszkająca w Nowym Jorku autorka thrillerów młodzieżowych. Zanim zadebiutowała powieścią „They Wish They Were Us. Wszyscy chcą być jak my”, pracowała jako redaktorka w „Cosmopolitan”, „Entertainment Weekly” i „HuffPost”.

„They Wish They Were Us. Wszyscy chcą być jak my” to elektryzujący thriller YA będący połączeniem „Plotkary”, „Ktoś z nas kłamie” i „Tajemnej historii”.

 

„THEY WISH THEY WERE US. WSZYSCY CHCĄ BYĆ JAK MY”

Morderstwo w ekskluzywnej szkole średniej na Long Island i próba odkrycia, co naprawdę się wydarzyło…

They Wish They Were Us. Wszyscy chcą być jak myW miasteczku Gold Coast na Long Island wszystko wygląda idealnie – od drogich butików przy promenadzie, przez plaże, aż do starannie wyprasowanych szkolnych mundurków Jill Newman i jej przyjaciół. Lecz trzy lata wcześniej Jill przekonała się, że to tylko fasada, pod którą ukrywa się prawda.

W pierwszej klasie jej przyjaciółka, błyskotliwa i piękna Shaila Arnold, została zamordowana przez swojego chłopaka. Po burzliwej nocy na plaży Graham przyznał się do zbrodni, sprawę zamknięto i wszystko wróciło do normalności. Pozornie.

Teraz Jill jest w czwartej klasie i czuje, że to ma być najlepszy czas w jej życiu. Kończy właśnie szkołę i należy do Graczy – wąskiej grupy wybrańców tworzących nie aż takie tajne, jak mogłoby się wydawać, stowarzyszenie. Gracze z ostatniej klasy organizują najlepsze imprezy, mają najlepsze stopnie i wszyscy ich uwielbiają. To ma być jej czas. Jill nie ma wątpliwości.

Lecz marzenia dziewczyny o doskonałym roku sypią się jak domek z kart, gdy niespodziewanie dowiaduje się, że Graham deklaruje swoją niewinność. Jeśli nie on zabił Shailę, to kto? Jill przysięga sobie dotrzeć do prawdy, lecz rozdrapywanie starych ran nie tylko burzy wszystkie przyjaźnie, ale i zagraża jej całej przyszłości.

Zaloguj się

Nie masz konta?