Emma Mills | Książki | Media Rodzina
Emma Mills, photo: Jing Nie
Photo © Jing Nie

Emma Mills

Emma Mills urodziła się 20 marca 1989, mieszka w St. Louis w stanie Missouri. Jest amerykańską autorką powieści romantycznych dla młodych dorosłych (young adult). Studiowała na Indiana University – posiada doktorat z dziedziny anatomii i biologii komórkowej. Jest szczęśliwą mężatką, a także mamą dwójki dzieci. Pisać i czytać uwielbia od zawsze – jest ogromną fanką powieści młodzieżowych z wątkami paranormalnymi. Nie ukrywa swojej miłości do „Zmierzchu” Stephenie Meyer.

Mills zaczęła pisać swoją debiutancką powieść, „First & Then”, będąc jeszcze w liceum.  Książkę ukończyła na studiach, a od tamtej pory opublikowała już sześć powieści. Jej historie cenione są między innymi za realistycznych, nieidealnych i wyrazistych bohaterów, którzy rozdzielają serca czytelników. W książkach Emmy można znaleźć także dowcipne dialogi i dopracowaną fabułę, które składają się na uroczą, słodko-gorzką komedię błędów.

Emma Mills wraz z innym autorem – T. Michaelem Martinem – prowadziła na YouTube kanał pod nazwą How To Adult. W 2017 roku sprzedali kanał internetowej firmie Complexly. Od tego czasu pisarka prowadzi własny kanał, Elmify.

Już w tym roku nakładem wydawnictwa Media Rodzina ukaże się jedna z najlepiej ocenianych książek Emmy Mills. „Niemożliwa Para” to rozbrajająca historia o przyjaźni i miłości, która z pewnością spodoba się miłośnikom książek Julii Biel. Prawdziwa, szczera i śmieszna aż do bólu – gwarantujemy, że ją pokochacie!

Zaloguj się

Nie masz konta?