Photo © Ashley Poston

Ashley Poston

Ashley Poston urodziła się w Karolinie Południowej. Pisze różne historie o miłości i przyjaźni – jest autorką takich książek jak Geekerella, Księżniczka i fangirl czy Zaczytana i bestia. Obecnie mieszka w małym szarym domu z bezczelnym kotem, otoczona masą książek. Dzieli swój czas między Karolinę Południową i Nowy Jork, i wszystkie księgarnie pomiędzy nimi.

Poważny i nieromantyczna to zachwycająca komedia romantyczna dla dorosłych o ghostwriterce i – nomen omen – atrakcyjnym duchu. Jeśli pokochaliście Beach Read, The Love Hypothesis i The Hating Game, będziecie także zachwyceni tym zabawnym romansem przyprawionym szczyptą namiętności. Powieść z list bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”!

 

POWAŻNY I NIEROMANTYCZNA – KOMEDIA ROMANTYCZNA AUTORSTWA ASHLEY POSTON

 

Poważny i nieromantycznaFlorence Day jest ghostwriterką – pisze pełne uniesień powieści dla znanej autorki romansów. Pojawia się jednak problem, gdyż po traumatycznym rozstaniu sama przestała wierzyć w miłość. Kiedy zaś jej surowy (lecz niezaprzeczalnie seksowny) nowy redaktor, nie wyraża zgody na przedłużenie terminu oddania tekstu, Florence czuje, że może się pożegnać z karierą w branży literackiej.

Tymczasem tragiczna wiadomość sprawia, że Florence musi się udać w rodzinne strony, nie spodziewając się, że czeka ją tam przygoda nie z tej ziemi. Otóż ni z tego, ni z owego na jej progu staje… duch. I to baaardzo przystojny. Wkrótce zaczyna między nimi iskrzyć, a Florence próbuje przekonać samą siebie, że nie wolno jej zakochać się w duchu – nawet tak irytująco seksownym. Czy to spotkanie zdoła przekonać Florence, że miłość jednak nie umarła?

 

Zaloguj się

Nie masz konta?