Anna Benning
Photo © Viktoria van Evert

Anna Benning

Anna Benning urodziła się 1 marca 1988 roku w Schweinfurcie. Już od najmłodszych lat pasjonowała się książkami. Po studiach literackich i pracy jako recenzentka, zatrudniła się w wydawnictwie. Pewnego dnia postanowiła spisać na papierze swoje historie. Trylogia „Vortex” to jej debiut literacki, który przed opublikowaniem długo przeleżał w szufladzie.

Nic dziwnego, że czytelnicy szybko pokochali Annę Benning. Jej trylogia o charyzmatycznej Elaine i energetycznych tunelach, vortexach, jest z całą pewnością warta uwagi. Dystopijna przyszłość, świat po mutacji, niespodziewane zwroty akcji, nieustające napięcie, romans, a także główna bohaterka, która ma coś z Katniss Everdeen. Słowem: Vortex. Dzień, w którym rozpadł się świat” to nieodkładalny początek trylogii fantasy na światowym poziomie!

 

ANNA BENNING – O CZYM SĄ JEJ KSIĄŻKI?

 

Moment, na który Elaine czekała całe życie, właśnie nadszedł. W Nowym Londynie ma miejsce spektakularny wyścig vortexami, a ona jest jedną z wybranych, która może spróbować swoich sił. Setki młodych ludzi z całego świata ruszają po zwycięstwo za pomocą tuneli energii podobnych do tych, które kilkadziesiąt lat wcześniej niemal zniszczyły świat. Przeskok vortexem jest śmiertelnie niebezpieczny, ale dla łowców to codzienność. Niczym magiczny portal przenosi ich z miejsca na miejsce w ciągu zaledwie paru sekund. Elaine za wszelką cenę pragnie wygrać. Jednak podczas wyścigu budzi się w niej ukryta moc. Moc, która znów może zatrząść światem w posadach. A jedynym sprzymierzeńcem dziewczyny ma być chłopak, który nie chce mieć z nią nic wspólnego…

Trylogia „Vortex” Anny Benning to niesamowita podróż przez całkowicie nowe uniwersum, trzymająca w napięciu, zabawna, zaskakująca, a także zmuszająca do refleksji. To kalejdoskop wyjątkowych pomysłów i silna bohaterka, którą pokochacie. Te książki po prostu trzeba przeczytać!

Zaloguj się

Nie masz konta?