Amber Smith | Książki dla młodzieży | Wydawnictwo Must Read
Amber Smith
Photo © Deborah Triplett

Amber Smith

Amber Smith to wielokrotnie nagradzana autorka bestsellerów „New York Timesa”. Jako orędowniczka zwiększania świadomości na temat zdrowia psychicznego, przemocy na tle płciowym i równych praw osób LGBTQ+, pisze w nadziei, że jej książki mogą przyczynić się do zmian i zainicjować dialog. Dorastała w Buffalo, w stanie Nowy Jork. Teraz mieszka w Charlotte, w stanie Karolina Północna, razem z żoną i stale powiększającą się rodziną uratowanych psów i kotów.

Amber pasjonuje się sztuką, historią i twórczą ekspresją. W przerwach od pisania zwykle czyta i tworzy sztukę lub pracuje jako redaktorka. Jest autorką bestselerowej książki „Już nie ma tamtej mnie” – niesamowicie potrzebnej i odważnej historii o tym, że nawet najgorsze doświadczenie może stać się twoją siłą.

 

JUŻ NIE MA TAMTEJ MNIE – AMBER SMITH

 

Już nie ma tamtej mnieEden była zawsze dobra w byciu dobrą. Pójście do liceum tego nie zmieniło. Zmienił ją gwałt.

Pewnego wieczoru najlepszy przyjaciel jej brata – niemal członek rodziny – sprawia, że świat Eden wywraca się do góry nogami. To, co kiedyś wydawało się proste, teraz się komplikuje. To, co kiedyś wydawało się prawdą, teraz jest kłamstwem. Ci, których kiedyś kochała, teraz budzą wyłącznie nienawiść.

Nic już nie ma sensu. Dziewczyna wie, że powinna powiedzieć komuś o tym, co się stało, ale nie jest w stanie tego zrobić, więc ukrywa to w sobie głęboko. Ukrywa też to, kim kiedyś była.

Podzielona na cztery części powieść jest historią o zmaganiu się z traumą, ale też opowieścią o sile młodej dziewczyny, która doświadcza licznych rozczarowań i nieznośnego bólu wchodzenia w dorosłość, pierwszej miłości i pierwszych zawodów miłosnych, utraty i odbudowywania przyjaźni. A przy okazji po prostu próbuje przetrwać.

 

Zaloguj się

Nie masz konta?