Zaczytany początek wakacji na poznańskiej Cytadeli | Media Rodzina
Zaczytany początek wakacji na poznańskiej Cytadeli!

3 czerwca 2022

Zaczytany początek wakacji na poznańskiej Cytadeli!

Czas rozpocząć odliczanie do prawdopodobnie Twojego ulubionego wydarzenia z okazji zakończenia roku szkolnego! Chill, orzeźwiające napoje, smaczne jedzenie i dużo książek! Ogłaszamy drugą edycję Zaczytanego początku wakacji na poznańskiej Cytadeli!

Już 24 czerwca w poznańskim Parku Cytadela, wspólnie z Restauracją Umberto zadbamy, aby Wasza wymarzona przerwa od nauki została wypełniona odpoczynkiem, relaksem, dobrymi książkami, a także pysznym jedzeniem i orzeźwiającymi napojami. 

Zapraszamy rodziców z dziećmi, uczniów szkół podstawowych i szkół średnich, a także wszystkich miłośników książek – niezależnie od wieku! 

 

ZAPLANOWALIŚMY DLA WAS MNÓSTWO CIEKAWYCH ATRAKCJI!

 

Zaczytany początek wakacji trwa od godziny 10:00 do 15:00. W tym czasie możecie spodziewać się mnóstwa atrakcji! Na miejscu będą czekać na Was Karolina, Maks i Paula, których możecie kojarzyć z mediów społecznościowych @mustread.wydawnictwo i @mediarodzina.wydawnictwo. Z pewnością chętnie z Wami porozmawiają, nie tylko o literaturze! 

 

Kiermasz książek

Na miejscu znajdziecie książki wydawnictw Media Rodzina, Must Read i Gorzka Czekolada. Będziecie mogli kupić je ze specjalnym jubileuszowym rabatem -30%

 

Czytelnicze konkursy na żywo

Zgadza się! W trakcie tegorocznego wydarzenia nie zabraknie książkowych konkursów i rozdań. To niepowtarzalna okazja, żeby popisać się swoją wiedzą i zgarnąć czytelnicze perełki – w sam raz na wakacje! 

Pamiętajcie, że nie ma się co bać, u nas każdy jest wygranym!

 

Strefa relaksu 

Właśnie odebrałeś swoje świadectwo i chcesz odpocząć samemu, z przyjaciółmi, rodziną? Połóż się na leżaku i ciesz zasłużonym odpoczynkiem w towarzystwie dobrej książki, pysznego jedzenia i orzeźwiających napojów! Tak jest, w naszej strefie relaksu można będzie wypożyczyć książkę, która umili Wam wolny czas!

 

Strefa Młodego Czytelnika

Wybierasz się do nas ze swoim dzieckiem? Idealnie! Animatorką miejsca dla dzieci będzie Bajanka, która zapewni najmłodszym niezapomnianą rozrywkę.

 

Książki w ciemno

Pragniesz pomóc osobom w potrzebie, a przy okazji zdobyć ciekawe tytuły książkowe? Dobrze się składa, bo w tym miejscu możesz kupić tajemniczy box, w którym znajdzie się określona liczba książek.

100% zysków otrzymanych ze sprzedaży “Książek w ciemno” zostanie przeznaczonych na stowarzyszenie Zupa na Głównym. Jest to akcja społeczna, mająca na celu pomoc osobom w kryzysie bezdomności oraz potrzebującym zagrożonym kryzysem.

 

 

Organizatorzy wydarzenia zastrzegają sobie prawo do odwołania imprezy „Zaczytany początek wakacji” w przypadku niesprzyjającej pogody. 

 

Zaloguj się

Nie masz konta?