"Operacja Człowiek w czerni" w kinach - Media-Rodzina

22 sierpnia 2019

„Operacja Człowiek w czerni” w kinach

6 września w polskich odbędzie się premiera filmu „Operacja Człowiek w czerni” – pierwszego tomu detektywistycznej serii OPERACJA! Zapraszamy do kin. Jednocześnie w księgarniach  świętujemy premierę nowej części serii „Operacja Wrak”!

6 września w polskich kinach odbędzie się premiera filmu „Operacja Człowiek w czerni” – ekranizacji pierwszego tomu detektywistycznej serii dla dzieci pt. OPERACJA. Bohaterowie filmu, Tiril i Olivier, to para młodych detektywów, która wraz z wiernym psim przyjacielem Ocho rozwiąże każdą zagadkę. Pewnego dnia przyjaciele natrafiają na tajemnicze dziury w ziemi. Coś, co wydaje się zagrożeniem dla rowerzystów, w rzeczywistości jest początkiem bardziej skomplikowanej sprawy. Po okolicy grasuje tajemniczy Człowiek w Czerni, który poszukuje skarbu. Młodzi detektywi zaczynają śledztwo, które sięga do historii miasteczka i jego mieszkańców. Czego szuka zamaskowany złoczyńca? Czy znalezienie mapy z przeszłości rozwikłać tę zagadkę?
Listę kin, w których obejrzycie film, znajdziecie tutaj.

Obejrzyjcie zwiastun, a jeśli jeszcze nie czytaliście – koniecznie przeczytajcie, zanim pójdziecie na film. Zapraszamy do kin!

Dla wielbicieli serii mamy jeszcze jedną świetną informację – w księgarniach sieci Książnica od 2 września można kupić w przedsprzedaży kolejny, nowy tom serii „Operacja Wrak”!

Zaloguj się

Nie masz konta?