"Akademia Kici Koci. A Day with Grandpa" | ERRATA | Media Rodzina
ERRATA - "Akademia Kici Koci. A Day with Grandpa"

6 września 2021

„Akademia Kici Koci. Dzień z dziadkiem. A Day with Grandpa” – ERRATA

Uwaga! Błąd na okładce najnowszej książki z serii Akademia Kici Koci!

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w naszej najświeższej nowości – książce Anity Głowińskiej, „Akademia Kici Koci. Dzień z dziadkiem. A Day with Grandpa” – w części nakładu pojawił się błąd na okładce. Zamiast „A Day with Grandpa” na okładce widnieje „Day with Grandpa”. Bardzo przepraszamy naszych Czytelników!  Ta jedna mała literka, która uciekła z plików graficznych przedwcześnie wysłanych do drukarni, jest bardzo ważna. Jest nam niezręcznie i przykro, gdyż książki z serii Akademia Kici Koci mają służyć – o ironio! – nauce języka angielskiego…. Bijemy się w piersi!

Rola przedimków w tym języku jest bardzo istotna, dlatego wszyscy, którzy chcieliby otrzymać poprawione egzemplarze, proszeni są o kontakt pod adresem handlowy@mediarodzina.pl z dopiskiem „Kicia Kocia wymiana” lub odesłanie książki na adres Media Rodzina, ul. Pasieka 24, 61-657 Poznań.

A jeśli podejmą Państwo ekologiczną decyzję niewymieniania książek, mamy prośbę o dopisanie literki „A” markerem na okładce, by nie utrwalać błędu w dziecięcej świadomości.

Z poważaniem,
zespół Media Rodzina

Zaloguj się

Nie masz konta?