Promocja na Halloween - Media-Rodzina
Promocje na Halloween

25 października 2021

Promocja na Halloween

-40% na wybrane książki Media Rodzina

Promocja na Halloween, czyli zaopatrz się w książki z dreszczykiem!

Halloween to taki czas w roku, kiedy z chęcią ozdabiamy swoje domy gadżetami dyniami, pajęczynami, czy duszkami. Wszystkie te przedmioty mają nadać naszej przestrzeni wyjątkowego klimatu. Tego dnia nie pogardzimy też dobrym horrorem, czy książką, która wywoła w nas dreszczyk grozy. W tym roku ułatwimy Wam poszukiwania. Nasza promocja na Halloween obejmuje tytuły, przy których spędzicie pełne emocji wieczory! Trzymająca w napięciu fabuła, zaskakujące zwroty akcji i niepowtarzalny klimat.

 

 

Dowiedz się, o czym opowiadają książki objęte promocją

 

Krzycz - promocja na HalloweenSzkoła w Nowym Jorku w najbardziej zamożnej dzielnicy Upper East Side. Rachel Chavez do zamożnych nie należy, więc z innymi dzieli ją przepaść wielka jak cały Manhattan. Od bogatych rówieśników i ich nudnych tematów woli historie o maniakalnych mordercach, a horrory ogląda po to, żeby się uspokoić.

Wkrótce dziewczyna zostaje zwerbowana przez Klub Mary Shelley, którego członkowie organizują niezwykłe testy strachu, bazując na miejskich legendach i filmach grozy. Początkowo Rachel daje się wciągnąć w działalność klubu, organizując okrutne żarty, ale po jakimś czasie owe żarty stają się coraz poważniejsze, a w grę zaczyna wchodzić życie i zdrowie kolejnych osób. Rachel nie wie, komu może zaufać, a przed kim powinna mieć się na baczności. A na domiar złego, jej przeszłość postanawia o sobie przypomnieć.

 

 

Kultowa seria w nowej odsłonie

 

„Ulica Strachu. Zabójcze gry” to jedna z trzech książek z serii „Ulica Strachu” powiązana z cyklem filmów o tym samym tytule. Produkcje dostępne na platformie Netflix od lipca 2021 roku. 

 

Zabójcze gry - promocja na HalloweenNajskrytsze marzenia siedemnastoletniej Rachel nieoczekiwanie się spełniają – Brendan Fear zaprasza ją na swoją osiemnastkę. Przyjaciółka usiłuje jednak dziewczynę od tego odwieść. Nad rodziną Fearów podobno ciąży klątwa… Mimo serii złowróżbnych znaków, Rachel bierze udział w przyjęciu. Gospodarz przygotował na ten wieczór listę gier i atrakcji. Kiedy goście rozchodzą się po ponurych korytarzach zabytkowej posiadłości, okazuje się, że uwikłano ich w misterny, morderczy plan. Przyszło im brać udział w zupełnie innej grze – w grze o przeżycie.

 

 

 

Dziewczyna znikąd - promocja na Halloween

Lizzy Palmer jest nowa, piękna i pełna tajemnic. Kiedy rozpoczyna naukę w Shadyside High, szybko nawiązuje znajomość z Michaelem i jego dziewczyną Pepper. Michael jest nią coraz bardziej zafascynowany, mimo że nic o niej nie wie. Skąd pochodzi? Gdzie mieszka? I dlaczego tak na niego działa? Wkrótce zaprasza ją do udziału w wyścigach na skuterach śnieżnych, jednak zabawa kończy się tragedią. W dodatku gdy w podejrzanych okolicznościach zaczynają umierać ich znajomi, Pepper nabiera podejrzeń, że za wszystkim stoi właśnie Lizzy. Tymczasem oboje z Michaelem zostają wciągnięci w sprawę morderstwa sprzed ponad sześćdziesięciu lat i muszą się zmierzyć z wyzwaniem, jak pozostać żywym na Ulicy Strachu.

 

 

Ulica strachu. Kill znaczy zabić - promocja na Halloween

Los drużyny chearleaderek z Shadyside wisi na włosku ze względu na brak funduszy. To nie najlepszy start dla Gretchen, która właśnie przeniosła się ze starej szkoły, gdzie była prawdziwą gwiazdą. O wolne miejsce w zespole walczy również bogata i rozpuszczona Devra Dalby. Konkurencja jest mordercza i nie toczy się fair. Gdy wkrótce ginie ktoś z kręgu znajomych Gretchen, a ona sama zaczyna otrzymywać wiadomości z groźbami, wszyscy zwracają się przeciwko niej. Czy dziewczynie uda się dołączyć do zespołu i… czy w ogóle ujdzie z tego cało?

 

 

 

 

Mroczna kraina

 

Hazel Wood Większość swojego siedemnastoletniego życia Alice spędziła z matką w drodze, uciekając przed prześladującym je pechem. Jednak dopiero kiedy jej żyjąca w osamotnieniu babcia, autorka kultowych, mrocznych historii, umiera w swojej posiadłości Hazel Wood, Alice dowiaduje się, co oznacza prawdziwy pech. Jej matka znika, porwana przez tajemniczą postać z groźnej krainy, o której pisała babcia Althea. Jedyną wskazówką Alice jest notka zostawiona przez matkę: „Trzymaj się z dala od Hazel Wood”. Dotychczas Alice wystrzegała się dziwacznych fanów swojej babki. Teraz jednak nie ma wyboru i postanawia skorzystać z pomocy kolegi ze szkoły, a jednocześnie wielbiciela twórczości Althei – Ellery’ego Fincha. Wyruszają do Hazel Wood, by uratować matkę, a następnie trafiają do świata opisanego przez Altheę, gdzie Alice być może uda się poznać prawdę na swój własny temat.

 

Kraina Nocy

Alice i Finch to z pozoru zwyczajni bohaterowie, którzy wiodą życie pełne niecodziennych zagadek do rozwiązania. Osamotnieni w mrocznej dolinie Krainy nocy, muszą wykazać się dojrzałością, by odkryć tajemnice śmierci baśniowych postaci. Autorka w mistrzowski sposób prezentuje też Nowy Jork, który obserwujemy w tle wydarzeń. Z dbałością o drobiazgi opisuje jego realny charakter, malując równocześnie niezwykły obraz baśniowych krain. Waleczni Finch i Alice nie poddają się nawet w obliczu nadchodzącego końca świata. Nie potrafią wyobrazić sobie gromu zniszczeń, który może nadejść. „To powinien być ogień albo powódź czy jakiś superwirus” – rozmyślają. Pozbawieni kontaktu ze sobą, muszą rozwiązać tę samą kryminalną zagadkę. Samotność wydaje się największą przeszkodą również wtedy, gdy sprawa okazuje się znacznie poważniejsza, niż można by przypuszczać…

 

 

 

Seria Osobliwy dom pani Peregrine

 

Zakładki

Promocja na Halloween to doskonała okazja, żeby uzupełnić kolekcję książek z serii Osobliwy dom pani Peregrine.

Dodatkowym prezentem przy zamówieniu książki lub książek Ransoma Riggsa jest otrzymanie kompletu sześciu zakładek ze zdjęciami z poszczególnych tomów.

Osobliwy dom pani Peregrine to wywołująca dreszcz emocji seria książek dla młodzieży. Opowiada ona o przygodach osobliwych dzieci z domu sierot, który znajduje się na tajemniczej wyspie.

 

 

Osobliwy Dom Pani PeregrineSzesnastoletni Jacob, którego dziadek był jednym z mieszkańców sierocińca, trafia na wyspę. Chce za wszelką cenę odkryć przeszłość dziwnego, zniszczonego domu i jego małych mieszkańców. To, czego się dowiaduje, na zawsze zmieni jego życie, wciągając go w świat pętli czasowych, telepatii oraz zmiennokształtnych i niesamowitych zwierząt.

Rdzeń serii stanowią niezwykłe, dziwne fotografie, od których trudno oderwać wzrok, choć sprawiają, że ciarki chodzą po plecach. Osobliwa galeria jest owocem wizyty Ransoma Riggsa w Belgii i Luksemburgu, gdzie pisarz zafascynowany opuszczonymi zamkami i domami odkrył niebywałe znaleziska będące zwierciadłem minionych czasów.

 

 

 

Jesteśmy przekonani, że nasza promocja na Halloween będzie doskonałą okazją do uzupełnienia biblioteczki, ale także umożliwi spędzenie emocjonującego wieczoru z dobrą książką.

 

Zachęcamy Państwa także do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

 

Zaloguj się

Nie masz konta?