Seria STAGS

STAGS

O czym jest seria STAGS? Książki M.A. Bennett to thrillery dla młodzieży, których wartka akcja rozgrywa się w elitarnej szkole Saint Aidan the Great School (stąd nazwa STAGS).  Są mroczne, tajemnicze i trzymają w napięciu od pierwszych, aż do ostatnich stron.

Do tej pory w serii ukazały się dwa tomy, STAGS oraz DOGS. Wiadomo jednak, że to nie koniec historii Greer. Za granicą ukazał się już trzeci tom, FOXES. Autorka ogłosiła niedawno w swoich mediach społecznościowych, że kolejna książka z serii będzie nosiła tytuł TIGERS.

 

Seria STAGS

 

O CZYM JEST SERIA STAGS?

 

W pierwszym tomie nastoletnia Greer, która dostała się do ekskluzywnej szkoły tylko dzięki stypendium, obawia się, czy zdoła znaleźć wspólny język z zamożnymi kolegami. Gdy niespodziewanie dostaje zaproszenie od jednego z nich, nie podejrzewa, że wcale nie będzie to zwykłe spotkanie. Jaki sekret skrywają mury starej szkoły? I jak daleko jest w stanie posunąć się szkolna elita? Greer przekona się, że są zaproszenia, których lepiej nie przyjmować…

Akcja drugiego tomu rozpoczyna się bezpośrednio po zakończeniu fabuły STAGS. Greer wchodzi w posiadanie zaginionego od lat rękopisu. O co chodzi z „Wyspą psów” Bena Jonsona? Jedno jest pewne – DOGS dostarczy czytelnikowi mnóstwo emocji!

 

M.A. BENNETT

 

Autorka serii STAGS to półkrwi Wenecjanka, urodzona w Manchesterze, a wychowana w Yorkshire Dales. Obecnie pracuje jako ilustratorka, aktorka, a także recenzentka filmów. Stale pisze też nowe książki, które trafiają na listy bestsellerów. Autorka mieszka w północnym Londynie z mężem oraz dziećmi.

Nakładem wydawnictwa Media Rodzina ukazała się także inna książka M.A. Bennett – Bezludna wyspa. Jest to zaskakująca powieść młodzieżowa, która jest nie tylko wspaniałą rozrywką, ale też refleksją na temat hierarchii społecznej, prawa natury oraz zakamarków ludzkiej duszy.

Zaloguj się

Nie masz konta?