Seria Pola, Irene Marienborg | Wydawnictwo Media Rodzina
Pola - seria książek dla dzieci

Pola

Pola to bohaterka nowej, norweskiej serii książek dla najmłodszych czytelników. Dziewczynka, wraz ze swoim przyjacielem Filipem, a także przy wsparciu mamy, mierzy się z wszystkimi wyzwaniami codzienności, z jakimi spotykają się małe dzieci. Poznaje zatem świat bliższy i dalszy. Co ważniejsze, uczy się też dziwić i akceptować to, co ją otacza. Okazuje się jednak, że czasami niekoniecznie jest to przyjemne.

 

SERIA „POLA” A ULUBIONE DZIECIĘCE KSIĄŻKI

W świecie książek dla dzieci od dłuższego czasu wielką popularnością cieszą się serie wydawnicze, których bohaterowie istotnie podbijają serca najmłodszych czytelników. Urocza Kicia Kocia, Basia, Albert czy mały Pucio to ulubione postacie dzieci. Natomiast kolejne części ich przygód nie bez przyczyny zdobywają główne miejsca na liście bestsellerów w księgarniach.

Jesteśmy przekonani, że seria „Pola” autorstwa Irene Marienborg bez wątpienia powinna dołączyć do tego grona. Trudno bowiem nie polubić sympatycznej bohaterki, przeżywającej perypetie typowe dla małych dzieci.

 

TYTUŁY W SERII KSIĄŻEK O POLI

Pola – seria książek dla dzieci Irene Marienborg – liczy obecnie już dziesięć tytułów. Poniżej przedstawiamy je w kolejności alfabetycznej.

 

Zaloguj się

Nie masz konta?